9 év után felmentik Magyarországot a túlzottdeficit-eljárásalól - mégsem lesz a fővárosé a Margitsziget - ne rohanjon megszüntetni tbsz vagy nyesz számláját, mégsem adóztatja meg a kormány az itt felgyülemlő kamatokat - ma már pluszok is lehetnek a tőzsdéken, az euró is elszakadhat a 300 forintos szinttől.
Ma pecsét kerül Magyarország felmentésére - Áder újabb törvényt dobott vissza
A múlthetihez képest, egyelőre kevésbé tűnik sikeresnek az ukrán művelet.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




