„Véget ért a mai kormányülés. 17 órától élőben beszámolunk a meghozott döntésekről és a kormány által megtárgyalt témákról” – posztolta ki Magyar Péter a Facebook-oldalára.
Előzetesen annyit árult el, hogy tárgyaltak többek között a kegyelmi dosszié nyilvánosságra hozataláról, a végrehajtás teljes átalakításáról, a nyugat-magyarországi azbesztszennyezéssel kapcsolatos teendőkről és a 2026-os költségvetésről.
Kormányüléssel kezdték a hetet Magyar Péterék – a kegyelmi botrány is szóba került
Részleteket 17 órakor lehet megtudni.
A geopolitika volt meghatározó.

350 vagy 400? Forintpálya az olajválság, a kamat és az euróálom között – Interjú




