Megerősítette a volt lengyel igazságügyi miniszter, Zbigniew Ziobro a TV Republika lengyel tévének, hogy Magyarországról az Egyesült Államokba utazott. Ziobro körözés alatt áll Lengyelországban, januárban az Orbán-kormánytól kapott feleségével együtt menedékjogot Magyarországon.
Ziobro elmondta, hogy szombaton, azaz az új magyar kormány alakításának napján érkezett az Egyesült Államokba – írta meg a lengyel tévé alapján a Telex.
A lengyel politikus azt állította:
- függetlennek tartja az amerikai bíróságokat
- kész eléjük állni, ha a varsói kormány kiadatását kéri.
Az ellene felhozott vádakat koholtnak és politikai jellegűnek nevezte.
Napelemben egyre inkább nagyhatalom vagyunk.

Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél




