Ezek a rendvédelmi dolgozók életpályamodelljéről és a katonai életpálya bevezetéséről szólnak – mondta el a Vargha Tamás, a Honvédelmi Minisztérium parlamenti államtitkára kedden sajtótájékoztatón.
Az államtitkár kiemelte: mostantól az alapilletményen felül nem különféle pótlékokat és illetménynek látszó juttatásokat kapnak a honvédelmi dolgozók, hanem valódi bért. Az első emelt illetményt augusztusban kapják meg, csakúgy, mint a rendvédelmi dolgozók.
A múlthetihez képest, egyelőre kevésbé tűnik sikeresnek az ukrán művelet.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el



