A nagy múltú pécsi céget 2008 május elseje óta irányító szakember a Dunántúli Naplónak elmondta, távozásának oka az, hogy a gazdasági élet más területén kívánja folytatni a munkát. Hogy milyen időponttal hagyja el a vezetői pozíciót, arról még folynak az egyeztetések.
Mindenesetre a keddi napon hivatalosan még dolgozott az egyenes ági Zsolnay-leszármazott, akit egyébként négy évvel ezelőtt 23 jelölt közül választottak meg vezérigazgatónak - írja a lap.
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el



