A nemzeti fejlesztési miniszter Bernáth Tamást nevezte ki a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) élére november 12-i hatállyal, miután az előző elnök-vezérigazgató, Nagy Csaba közös megegyezéssel távozik a bank éléről.
Bernáth Tamást Bártfai-Mager Andrea, postaügyért és nemzeti pénzügyi szolgáltatásokért felelős kormánybiztos javaslatára nevezte ki Seszták.
A banki szakember az MFB élére való kinevezése előtt 2014-től a BNP Paribas Cardif biztosító elnök-vezérigazgatója volt, előtte az OTP Bank mikro- és kisvállalati üzletágának közép- és kelet-európai fejlesztéséért felelős ügyvezető igazgatójaként dolgozott.
Nagy Csaba, a bank korábbi vezetője közös megegyezéssel távozik. Nagy egyébként augusztusban kapta meg az elnöki kinevezést is, korábban a bank vezérigazgatója volt. Erről itt írtunk bővebben >>>
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el



