1p
Igazi tavaszias idő lesz az elkövetkező napokban.

Holnap is túlnyomóan felhős időre van kilátás, eleinte keleten délután délnyugaton süthet többet a nap. Gyenge eső elszórtan előfordulhat. A nyugati-délnyugati szél több helyen megélénkül. Délután keleten, északkeleten 10 fok alatt marad a hőmérséklet, máshol 10-15 fok valószínű – írja az Időkép.

Hétfőn szeles, fátyolfelhős-napos idő körvonalazódik. Késő estétől a Dunántúlon egyre többfelé alakulhat ki eső, zápor. Hajnalban 0, +6, délután 14-20 fokot mérhetünk.

A kedd és a szerda is sokfelé szeles lesz. Kisebb eső, zápor kedden szórványosan, szerdán néhol északkeleten fordulhat elő. Több napsütés szerdán valószínű. Az éjszakák többnyire fagymentesek lesznek, napközben kedden 8-14, szerdán 10-16 fok körvonalazódik.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Választások: fontos nap a mai azoknak, akik külföldön szavaznak
Privátbankár.hu | 2026. március 28. 14:08
Mától lehet leadni a levélszavazatokat a kijelölt külképviseleteken.
Közérdekű Republikon: nőtt a Tisza előnye, hárompárti parlament alakulhat
Privátbankár.hu | 2026. március 27. 11:52
Két héttel a választás előtt hibahatáron belül erősödött a Tisza, nőtt az előnye a Fidesz-KDNP-hez képest – írja a Republikon Intézet friss, március 23-a és 26-a között készített közvélemény-kutatásában.
Közérdekű Rendeletben védené a kormány a Magyarország és az Egyesült Államok közötti, minősített katonai információkat
Privátbankár.hu | 2026. március 27. 08:05
Az Egyesült Államok és Magyarország kormánya közötti, minősített katonai információk védelméről szóló megállapodás létrehozásáról jelent meg kormányrendelet a Magyar Közlönyben.
Közérdekű Kémügyek és titkosszolgálati akciók – megszólalt Gulyás Gergely
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 13:12
A csütörtöki Kormányinfó túlnyomó része a különböző kém- vagy titkosszolgálati botrányokról szólt.
Közérdekű A Nézőpont szerint magabiztosan vezet a Fidesz
Privátbankár.hu | 2026. március 26. 10:56
A Nézőpont szerint a Tisza 40 százalékon áll.
Közérdekű A Medián új felmérésének nagyon örülhet Magyar Péter
Privátbankár.hu | 2026. március 25. 16:22
Növekedett a Tisza előnye a felmérés szerint.
Közérdekű Ezen a 78 ezer értesítőn is múlhat az idei választás eredménye
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 16:06
.Ahol nem találták meg a címzettet, azok visszaérkeztek a Nemzeti Választási Irodához.
Közérdekű Terrorszervezetnek minősítette Magyarország a cseh gyújtogatókat
Privátbankár.hu | 2026. március 24. 08:03
A Magyar Közlöny rendelkezett a részletekről a csehországi fegyvergyárnál történtek után.
Közérdekű Feltételezett világháborús bomba miatt ma lezárások lesznek az Infoparknál
Privátbankár.hu | 2026. március 19. 11:15
Feltételezett világháborús bombát találtak a budapesti Infoparknál, a tűzszerészművelet idejére csütörtök délután lezárják a területet – közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ügyelete az MTI-vel.
Közérdekű Félmillióan felejtik el évről évre, már a NAV is figyelmeztet
Privátbankár.hu | 2026. március 19. 11:00
Évente félmillióan felejtenek el nyilatkozni a munkáltatójuknak az adókedvezményükről. Ettől az összegtől természetesen nem esnek el az érintettek, azonban ahhoz, hogy megkapják a visszajáró összeget, az adóbevallási tervezetet ki kell egészíteniük.
hírlevél
top 24
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG