2p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Három nap alatt közel 400 beteg halt meg.

Az elmúlt három napban összesen 27 209 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 1 025 697 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma.

Az elmúlt három napban elhunyt 392 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 33 172 főre emelkedett.

A fentiek azt jelentik, hogy egy nap átlagosan 9069 új fertőzöttet találtak az országban, és 130 koronás beteg hunyt el.

A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 847 992 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 144 533 főre emelkedett.

6451 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 649-en vannak lélegeztetőgépen. Három napon belül tehát 329-en kerültek kórházba, közülük 36-an lélegeztetőgépre.

A beoltottak száma 6 024 568 fő, közülük 5 794 499 fő már a második oltását is megkapta, 1 millió 834 ezren pedig már a harmadik oltást is felvették.

Mától oltási akcióhét indult. November 22 és 28. között reggel 7 órától este 19 óráig a kórházi oltópontokra akár előzetes regisztráció és időpontfoglalás nélkül is lehet menni oltásra.  A kórházak országszerte megemelt oltási kapacitással várják az érkezőket  akár az első, akár az elmaradt második, vagy a megerősítő harmadik oltásra.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Baka András már hivatalosan is elnök-jelölt
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 10:59
Kedden szavazhatnak róla az Országgyűlésben.
Közérdekű Nagyon jó hír jött Pakssal kapcsolatban
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 09:40
Estétől a Paksi Atomerőmű második blokkjának 3-as turbinája is termelni fog – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebookon.
Közérdekű Most dől el majd 1,8 millió adózó sorsa
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 07:48
Az adóhivatal mától megkezdi az adószámla-értesítők kiküldését a magánszemélyeknek és az egyéni vállalkozóknak. Az elektronikus vagy postai értesítések elején megtalálható a legfontosabb információ, hogy a számla tartozást vagy túlfizetést mutat-e, azaz befizetni kell, vagy ellenkezőleg, az adó visszaigényelhető.
Közérdekű Indulhat a Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv uniós projektje – Itt a kormányhatározat
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 9. 16:27
 Tíz év alatt összesen 3550 milliárd forint áll rendelkezésre.
Közérdekű A szervezők után a kormány is figyelmeztet: senki ne sétáljon át a Dunán a Sziget Fesztiválra
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 8. 14:41
Kerítéssel választják el a fesztiválozóktól az óbudai Hamvas Béla sétánynak azt a részét, ahol a Sziget Fesztiválra érkezők megpróbálhatnának a folyón keresztül bejutni.
Közérdekű Magyar Péter: három jelölt közül választhat államfőt a Tisza frakciója
Imre Lőrinc | 2026. augusztus 7. 17:04
Szombaton 10 órakor kezdődik a Tisza Párt frakcióülése, amelyen három államfőjelölt közül választják ki azt az egy személyt, akit utána a parlament szavazhat meg köztársasági elnöknek – árulta el Magyar Péter miniszterelnök a pénteki kormányzati tájékoztatón.
Közérdekű Győzelmet hirdetett Magyar Péter – mindenki visszatérhet a megszokotthoz
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 7. 06:41
Újabb, az energiakrízissel kapcsolatos bejelentést tett a kormányfő.
Közérdekű Kilenc centi: Paks megmenkült?
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 6. 09:47
Jó híreket hozott Magyar Péter, de még nem szabad teljesen kiengedni.
Közérdekű Energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 5. 19:57
Véget ért a kétnapos kormányülés első fele – írta a miniszterelnök közösségi oldalán.
Közérdekű A jövő héten akár teljesen újraindulhat Paks?
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 5. 17:27
Az MTI, a Hydroinform és az Országos Vízjelző Szolgálat adatai alapján előrejelzést tett közzé a Duna vízállásáról a következő 6 napra illetően. A paksi és budapesti adatok szerint a jövőhéten tovább emelkedhet a vízszint hazánk legnagyobb folyójánál, így akár a Paksi Atomerőmű teljes kapacitáson való működéséhez szükséges szintet is elérheti.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG