És erről nem felejtett el megemlékezni Facebook-oldalán. Íme:
Fotó: Facebook/Magyar Péter
A Tisza párt elnöke, egyben Magyarország leendő miniszterelnöke a fotóhoz ezt írta: „Hosszú kihagyás után vissza az edzőterembe Mens sana in corpore sano. Ép testben ép lélek. Mozogj, sportolj te is minél többet! Nemsokára itt a nyár.”
A lazázós poszt röpke fél óra alatt több mint 33 ezer lájkot kapott – kommunikációs szempontból tehát telitalálat. És amúgy tényleg klassz dolog sportolni.
Magyar Pétert más ügyben kérdeztük nemrég sajtótájékoztatóján, a válaszokat itt olvashatja:
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




