1p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Szeszélyes időjárás jön a következő napokban Magyarországon.

Holnap a változóan felhős-napos idő mellett többfelé előfordulhatnak átmenetileg lokális jellegű záporok, helyenként zivatarok. Élénk lökések kísérhetik az északkeleti szelet. A csúcshőmérséklet 23 és 28 fok között alakul – írja az Időkép.

Hétfőn a napos időszakok mellett ismét többfelé kell számítani záporok, zivatarok kialakulására, újra előfordulhatnak néhol intenzív zivatarok felhőszakadással, helyenként jégesővel. Délután 24-29 fokot mérhetünk, de a zivatarokat követően több fokkal visszaeshet a hőmérséklet.

Kedden és szerdán többfelé záporok, zivatarok, néhol esetleg hevesebb viharok továbbra is előfordulhatnak. A szél elsősorban viharok környezetében támadhat fel. A legmagasabb hőmérséklet 22 és 28 fok között alakul, de a zivatarokat követően átmenetileg lehűlhet a levegő.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű A nap képe: ő lett az új alkotmánybíró, döntött az Országgyűlés
Privátbankár.hu | 2026. július 27. 16:41
Sonnevend Pál, a Tisza-frakció jelöltje lett az új alkotmánybíró. 
Közérdekű Telex: magyar egyetemistákat cserkészhet be az orosz titkosszolgálat
Privátbankár.hu | 2026. július 27. 12:44
Hálózatépítésben utazhat az orosz állami gépezet, melyben a magyar hallgatók az eszközük.
Közérdekű Visszaesett Magyar Péter pártja – megbosszulta magát a sietség
Privátbankár.hu | 2026. július 27. 07:51
Ilyen még nem volt – derül ki egy frissen közölt kutatásból.
Közérdekű Schiffer Andrást jelöli alkotmánybírónak a Mi Hazánk – Magyar Péter máris reagált  
Privátbankár.hu | 2026. július 26. 21:01
Schiffer András ügyvéd, politikus jelölését alkotmánybírónak vasárnap késő délután jelentette be az X-en Toroczkai László, a Mi Hazánk Mozgalom elnöke.
Közérdekű Az ELTE egykori dékánját jelöli új alkotmánybírónak a Tisza
Privátbankár.hu | 2026. július 25. 14:31
Sonnevend Pál egyetemi tanárt jelöli alkotmánybírónak a Tisza-frakció – jelentette be Facebook-oldalán Bujdosó Andrea, a képviselőcsoport vezetője szombaton.
Közérdekű Több mint 1000 milliárd forintos Eximbank-ügyek miatt tett feljelentést a gazdasági tárca
Privátbankár.hu | 2026. július 24. 19:12
Négy nagy összegű finanszírozási ügyletben tett feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, miután az állami tulajdonú Eximbank átvilágítása során gyanús körülményeket és gyenge biztosítékokat azonosítottak – közölte a szaktárca.
Közérdekű Kapitány István leváltotta Paks 2 vezérigazgatóját
Privátbankár.hu | 2026. július 24. 13:45
Felmentette tisztségéből Jákli Gergelyt, a Paks II. Atomerőmű Zrt. vezérigazgatóját Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter. A tárcavezető délután be is mutatta utódját.
Közérdekű Csökken az állami cégvezetők bére, feljelentés az EXIM Bank gyanús ügyeiben – ez történt a kormányszóvivőin
Sipos Ildikó | 2026. július 23. 16:04
3,6 millió forint lesz a bérplafon, többek között ez is kiderült a csütörtöki kormányszóvivői tájékoztatón.  
Közérdekű Kiderült, mekkora megtakarítással lép le Sulyok Tamás a színről
Privátbankár.hu | 2026. július 23. 12:30
Sulyok Tamás záró vagyonnyilatkozata szerint a volt köztársasági elnöknek továbbra sincs autója vagy nagy értékű ingósága, ugyanakkor öt ingatlanban rendelkezik tulajdonrésszel, valamint több mint 77 millió forintos megtakarítással állampapírban, kötvényekben, NYESZ-en és bankszámlán.
Közérdekű Magyar Péter áfamentességet jelentett be a vényköteles gyógyszerekre
Privátbankár.hu | 2026. július 23. 09:55
Az intézkedés szeptemer 1-től lesz érvényes.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG