Itt van minden, amit az Otthon Start programról tudni kell, mielőtt belevágna

Szeptembertől indul az Otthon Start Program, amely akár 50 millió forintos, fix 3 százalékos, államilag támogatott kamatozású hitellel segíti a lakást vásárlókat, építőket – családi állapottól és gyermekszámtól függetlenül, gyermekvállalási kötelezettség nélkül. Összeszedtük a legfontosabb tudnivalókat az igénylés feltételeiről.
Itt van minden, amit az Otthon Start  programról tudni kell, mielőtt  belevágna
2p

Változó hazai szabályozás: mit vár el az Ön cégétől a hatóság?
Sokakat érint - jöjjön el!

Klasszis Talks & Wine - Fenntarthatóság 2025 ősz

2025. szeptember 17.

Részletek itt >

A kedd reggel publikált adatok szerint tovább csökkent az új koronavírusos betegek száma, ezzel párhuzamosan a kórházakban ápolt beteg is kevesebb lett.

A koronavírus.gov.hu adatai szerint 382 az új fertőzöttet azonosítottak, ezzel a járvány kezdete óta összesen 798 955 főre nőtt a regisztrált fertőzöttek száma. A járvány tavaly szeptember óta tartó második, illetve harmadik hullámában ilyen alacsony számú új fertőzött egyetlen napon sem volt.

Ahogy a fertőzések száma esik vissza, a mintavételek is úgy csökkennek, ezúttal bő hétezer tesztet végeztek, ugyanakkor az 5 százalékos fertőzöttségi arány alacsonynak mondható.

Elhunyt 64 többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 29 277 főre emelkedett. A gyógyultak száma folyamatosan nő, jelenleg 640 964 fő, az aktív fertőzöttek száma pedig 128 714 főre csökkent.

2197 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 251-en vannak lélegeztetőgépen.

Folyamatosan zajlik az oltás, a beoltottak száma 4 714 992 fő, közülük 2 749 235 fő már a második oltását is megkapta. Már több mint 5 millió 76 ezren regisztráltak oltásra és 84 százalékuk meg is kapta azt. Ma is folytatódik a regisztrált és időpontot foglalt 16-18 évesek oltása a kórházi oltópontokon.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Biztonság Hete: hogy még kevesebb halálos közlekedési baleset történjen
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 15. 15:29
Immáron kilencedik alkalommal, verőfényes napsütésben nyitott kaput hagyományosan a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campusán a Biztonság Hete balesetmegelőzési és közlekedésbiztonsági tematikus rendezvénysorozat.
Közérdekű Itt egy adat, amit látva Magyar Péter dörzsölheti a tenyerét
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 09:22
Jelentős a Tisza előnye egy friss közvélemény-kutatás szerint.
Közérdekű Kiderült, hogyan alakul az üzemanyag ára
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 8. 12:37
Kedden nem változik érdemben sem a benzin, sem a dízel ára. 
Közérdekű Itt az adóhatóság bejelentése: mindenkit érint
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 8. 08:24
Szinte minden adóügy intézhető online, és valamennyi személyes információ lekérdezhető az adószámlától a foglalkoztatási adatokon keresztül a bevallásokig, digitálisan a NAV Ügyfélportálról (ÜPO) – hívta fel a figyelmet hétfői közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
Közérdekű Elhunyt a negyedik Orbán-kormány egyik minisztere
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 5. 18:16
Életének 76. évében meghalt Kásler Miklós Széchenyi-díjas egyetemi tanár.
Közérdekű Nyugdíjasoknak szóló akciókra biztatja a boltokat Nagy Márton
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 5. 10:58
A Közgazdász Vándorgyűlésen Nagy Márton arról is beszélt, hogy az üzemanyagok jövedékiadó-emelését fél évvel elhalasztaná a kormány. A boltokat nyugdíjas akciókra biztatja a miniszter.
Közérdekű Nem csak a Karmelitában fordult meg a Kínai Kommunista Párt titkára
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 4. 19:29
A magyar titkosszolgálattal is tárgyalhatott. 
Közérdekű Kényelmi díj nélkül lehet autópálya-matricát venni
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 2. 13:35
Az elektronikus vásárláskor eddig felszámított kényelmi díj szeptembertől megszűnt.
Közérdekű Itt az új felmérés: ennyivel vezet a Tisza a Fidesz előtt
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 1. 12:19
Augusztusban hibahatáron belül változtak a pártok közti erőviszonyok.
Közérdekű Meglepően csökkentené a személyi jövedelemadót Magyar Péter pártja
Privátbankár.hu | 2025. augusztus 29. 17:15
A Tisza Párt költségvetési- és adópolitikai munkacsoportja kidolgozta adópolitikai javaslatait, közölte a párt vezetője pénteken Facebook oldalán.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG