„Nem lesz több félelemkeltés és pártpropaganda a kormány.hu-n”
Ezzel a fenti címmel, jelent meg egy írás a kormány.hu portálon, a mindenkori magyar kormány által használt webhelyen. A hétfőn publikált tartalom szerint az elmúlt években a közpénzből működtetett állami kommunikáció sok esetben pártpolitikai kampányok eszközévé vált. A kormany.hu és más állami felületek gyakran váltak gyűlöletkeltő, félelemkeltő, a nemzetet megosztó pártpolitikai üzenetek felületeivé.
Sokan érezhették úgy, hogy az állam kommunikációja nem hozzájuk szól, hanem ellenük.
„Ezen változtatni fogunk”- írták.
A jövőben ezért a kormany.hu a közérdekű tájékoztatás alapelveire épül:
-
hiteles és ellenőrizhető információkra,
-
átlátható kormányzati működésre,
-
nyugodt és emberséges hangnemre,
-
valamint arra a meggyőződésre, hogy az állam minden magyar emberé.
Leszögezték tovább, hogy a felület egyetlen feladatot lát el ezentúl:
minden magyar ember tájékoztatását és szolgálatát. Mert ez a magyar állam feladata: szolgálat.
Napelemben egyre inkább nagyhatalom vagyunk.

Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac
Új korszak a magyar alternatív befektetéseknél, lebomlanak a falak a lakosság előtt – Klasszis Podcast
Vége a korlátoknak: Új korszak indul a magyar alternatív befektetéseknél




