Ismét duplázós csütörtök van, vagyis lesz Kormányinfó és operatív törzs sajtótájékoztató is, a hagyományoknak megfelelően így, sorban. Gulyás Gergely miniszter kezd, kiírás szerint 10:30-kor, Müller Cecíliáék meg majd jönnek, amikor ő végzett. Az élő közvetítés az M1 alábbi ablakában követhető:
Élőben a Kormányinfó és az operatív törzs
Minden, amit a kormány szerint kormányzásilag és járványilag tudni kell.
Gyengült kedden a forint a főbb devizákkal szemben a kora reggeli jegyzéséhez képest a bankközi piacon.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




