Fokozott ellenőrzést rendelt el az ország nyolc megyéjében az országos rendőr-főkapitány október elsejétől 2019. március 6-ig - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság.
Az országos rendőrfőkapitány Zala, Somogy, Baranya, Bács-Kiskun, Csongrád, Békés, Hajdú-Bihar, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg megye közigazgatási területére vonatkozóan fokozott ellenőrzést rendelt el a jogsértő cselekmények elkövetésének megelőzéséért, felderítéséért, illetve megszakításáért.
Kivezetik az Országgyűlés döntése értelmében.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




