1p

Mi jön az Orbán-korszak után?
Mit tud tenni a gazdasággal a Magyar-kormány?

Online Klasszis Klub élőben Pogátsa Zoltánnal!

Vegyen részt és kérdezze Ön is az ismert közgazdászt, szociológust!

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt! >>

Nemcsak durva meleg lesz ma is, de már jöhetnek zivatarok is az ország nyugati felében.

Péntekre már az egész országra kiadta a harmadfokú , piros figyelmeztetést a hőség miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.

A napi középhőmérséklet a legtöbb helyen 29 fok körül vagy afelett alakul. Az előrejelzés szerint a csúcshőmérséklet 35-40 fok között várható. Késő estére 25 és 31 fok közé mérséklődik a meleg.

Felhívták a figyelmet arra is, hogy pénteken is nagyon erős UV-B sugárzás várható. Normál bőrtípusnál már 15-20 perc napon tartózkodás esetén is bőrpír keletkezhet.

Jön az eső!

Pénteken késő este északnyugaton már nagyobb valószínűséggel fordulhat elő zivatar viharos széllökés, esetleg jégeső kíséretében. Győr-Moson-Sopron megyére a heves zivatar veszélye miatt is kiadtak elsőfokú figyelmeztetést.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Sulyok Tamás kihirdette a várva várt időpontot
Privátbankár.hu | 2026. április 21. 19:15
Május 9-én, délelőtt 10 órára hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök.
Közérdekű Őrület, mi történik az üzemanyagok árával
Privátbankár.hu | 2026. április 21. 11:58
Egyre közelebb kerül a piaci ár a védetthez.
Közérdekű Jogsértő a gyerekvédelmi törvény az EUB szerint
Privátbankár.hu | 2026. április 21. 11:57
Jogsértőnek találta a pedofilok ellen és a gyermekek védelmében hozott magyar törvényt az Európai Unió Bírósága, mert az megbélyegzi a szexuális kisebbségekhez tartozó embereket.
Közérdekű Egy mutatóban máris elindult a felzárkózás Európa irányába a választás után
Privátbankár.hu | 2026. április 21. 08:22
A korábbi 14 százalékról 25-re ugrik a nők aránya, de még így is az európai átlag alatt marad. 
Közérdekű Ma is sűrű napjuk lesz Magyar Péteréknek
Privátbankár.hu | 2026. április 21. 06:56
Folytatódnak az Országgyűlés alakuló ülését előkészítő tárgyalások kedden az Országházban.
Közérdekű Magyar Péter a Privátbankárnak: Lengyelországból akár másnap Brüsszelbe utazhatok, „nem luxusgéppel”
Imre Lőrinc | 2026. április 20. 19:32
Hét miniszter kilétét is felfedte Magyar Péter a Tisza Párt első frakcióülését követően. Az már korábban kiderült, hogy Forsthoffer Ágnes lesz az új Országgyűlés elnöke, Bujdosó Andrea pedig a Tisza frakcióvezetői posztját tölti majd be. A Tisza sajtótájékoztatóján jártunk, ahol a Paks II. beruházásról, az állami szerződések felülvizsgálatáról és a leendő miniszterelnök első külföldi útjairól érdeklődtünk.  
Közérdekű Órákon belül bejelenti Magyar Péter 7 leendő minisztere nevét
Privátbankár.hu | 2026. április 20. 11:19
Összesen 16 minisztériumra lehet számítani. Kora délután sajtótájékoztató keretében jelentik be az első neveket, de előtte még összeül a Tisza Párt népes frakciója.
Közérdekű Forsthoffer Ágnes lehet az Országgyűlés elnöke
Privátbankár.hu | 2026. április 20. 08:42
Magyar Péter újabb bejelentést tett.
Közérdekű Világhírű tánca után a kamerákkal is leszámol a leendő miniszter
Privátbankár.hu | 2026. április 20. 06:29
A Tisza-kormány miniszteri székének várományosa nem vár sokat reformjaival, derült ki nyilatkozatából.
Közérdekű Elbukott közel 20 ezer szavazat a levélszavazásnál
Privátbankár.hu | 2026. április 16. 20:54
A Nemzeti Választási Iroda (NVI) befejezte a levélszavazatok pártlistás szavazólapjainak előzetes összesítését.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG