1p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Utoljára július 12-én volt hasonlóan magas az aktív koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon. Akkor 603-at tartottak nyilván. Most 601 van.

35 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 4731 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt három krónikus beteg, így az elhunytak száma 605 fő, 3525-en pedig már meggyógyultak. Az aktív fertőzöttek száma 601 fő. Az aktív fertőzöttek 31%-a, az elhunytak 60%-a, a gyógyultak 44%-a budapesti. 61 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 6-an vannak lélegeztetőgépen.

A járvány továbbra is jelen van és több országban erősen terjed, ezért a járványügyi készültség továbbra is érvényben van. Az a cél, hogy a vírust a határon kívül tartsuk és a további szigorításokat, korlátozásokat elkerüljük. Ezért léptek életbe a beutazási korlátozások, amelyek célja, hogy megakadályozzuk a fertőzés külföldről történő behurcolását és a járvány magyarországi fellángolását. A sárga és piros besorolású országokból hazatérőknek, valamint mindazoknak, akiknél a járványügyi kontaktkutatás során elrendelik, hatósági házi karanténban kell maradniuk.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű A nap képe: itt vannak az új vezetők, akiktől ezermilliárdok visszaszerzését várja a Magyar-kormány
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 28. 15:39
Megvannak a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) vezetői. 
Közérdekű Unger Anna tényleg megkapja a kétharmados támogatást?
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 28. 06:56
A parlamenti honlapon olvasható napirend szerint az ülés 9 órakor Magyar Péter miniszterelnök napirend előtti felszólalásával kezdődik.
Közérdekű Brüsszel is reagált a magyar azbesztbotrányra
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 27. 15:43
Súlyosnak látják a helyzetet.
Közérdekű Magyar Péter elárulta, mire készül ősszel a kormány
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 27. 14:28
Felvázolta a menetrendet.
Közérdekű Váratlan: Magyar Péter már ma a paksi maximummal számol
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 26. 09:24
Friss bejelentés érkezett reggel a kormányfőtől Paks ügyében.
Közérdekű Megjelent Magyar Péter fontos döntése: kinevezés visszavonva
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 26. 06:26
A miniszterelnök döntése a hivatalos közzétételi helyen jelent meg kedden este.
Közérdekű A nap képe: meglepő dolgot művelt Magyar Péter a Parlament lépcsőjén
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 25. 15:25
A miniszterelnök szökkent egy nagyot, magyar zászlóval a kezében.
Közérdekű Szűkül a kör: három jelölt közül választhatják ki a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal vezetőjét
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 24. 11:30
Hétfőn megkezdődött a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Vagyonvédelmi Hivatal (NVVH) vezetőinek kiválasztási folyamata.
Közérdekű Lezuhant egy Gripen Szolnok mellett, a honvédelmi miniszter a helyszínre siet
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 24. 10:56
Erről Magyar Péter miniszterelnök írt a közösségi oldalán.
Közérdekű Négyből három: egyre közelebb Paks teljes újraindulása
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 24. 09:02
Újabb előrelépésről számolt be Magyar Péter miniszterelnök a Paksi Atomerőműben hétfő reggel.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG