A Fővárosi Katasztrófavédelem tájékoztatása szerint füstöt észleltek a Batthányi téri metrómegállóban, ugyanis a Déli pályaudvar felé tartó szerelvény harmadik kocsija füstölt. A tűzoltók kiérkezések sem füst, sem tűz nyomait nem látták, az utasokat ugyanakkor leszállították a szerelvényről, amíg azt átvizsgálják, ezt követően pedig a kocsiszínbe kísérik a metrószerelvényt.
A vizsgálat ideje alatt a Deák Ferenc tér és a Déli Pályaudvar között a 2-es metrót pótlóbuszok helyettesítik.
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




