2p
Kedden már "csak" 29 fokig melegszik a levegő.
Látogatók a Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda medencéjében. MTI Fotó: Balogh Zoltán

Vasárnap még folytatódik a strandidő, napközben legfeljebb északon, északkeleten alakulhat ki helyenként egy-egy zápor, esetleg zivatar - írja az Időkép.hu előrejelezése.
Többfelé megélénkül, a Dunántúl északi felén helyenként megerősödik a déli szél. Hajnalban 16-21, délután 30-35 fok között alakul a hőmérséklet.
Hétkezdésre minden megváltozik
Hétfőre virradóra azonban hidegfront érkezik, így kezdetben a Dunántúlon, majd a középső, napközben pedig egyre inkább a keleti országrészben kell számítani záporok, zivatarok kialakulására. Feltámad az északnyugati, északi szél. A legmagasabb hőmérséklet 24 és 32 fok között alakul, keleten lesz melegebb.

Keddre a front elvonul, a felhőátvonulások mellett több órára kisüt a nap, már csak néhol lehet egy-egy futó zápor. Fokozatosan mérséklődik a szél. Hajnalban 13-17, délután 25-29 fok várható.
A hét közepén sok napsütésre számíthatunk, gomolyfelhők inkább csak szerdán jelenhetnek meg az égen, de csapadék nem várható. A friss reggeleket követően szerdán 26-31, csütörtökön 28-33 fokot mérhetünk napközben - írja az Időkép.hu.

Kinek higgyük el, milyen idő lesz? Honnan tudják, mi lesz 30 nap múlva?

Honnan tudják a meteorológusok, hogy milyen időnk lesz? Miért jósol mást ugyanarra a területre két különböző időjáráselőrejelző oldal? Hány napra lehet elhinni az időjárásjelentést? Ki a hibás, ha zivatart jósolnak, de egy csepp eső sem esik? Cséki Gergőt, az Időkép.hu meteorológusát kérdeztük meg minderről >>>>

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű A buszok menetrendjét is érinti JD Vance látogatása, a reptérre nehéz lesz kijutni
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 16:03
Az amerikai delegáció érkezése miatt változik a forgalmi rend Budapesten április 7-én és 8-án; a rendőrség tájékoztatása alapján várható lezárások, korlátozások a BKK járatait is érintik, ezért ezekben az időszakokban hosszabb időt kell szánni a közlekedésre, érdemes a megszokottnál korábban útnak indulni – közölte a Budapesti Közlekedési Központ pénteken az MTI-vel.
Közérdekű Kiderült, mit csinál majd JD Vance Budapesten
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 15:41
Az amerikai alelnök közös sajtótájékoztatót tart Orbán Viktorral, majd egy nagygyűlésen vesz részt. 
Közérdekű Jön az amerikai alelnök, Pesten és Budán is lezárások, parkolási tilalom lesz
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 14:58
Április 6-8. között számos forgalomkorlátozás lesz, aki tilos helyen parkol, annak az autóját elszállítják.
Közérdekű Munkát ajánlott Magyar Péter Szabó Bencének és Pálinkás Szilveszternek
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 13:10
A Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalban szán szerepet Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke Szabó Bencének és Pálinkás Szilveszternek.
Közérdekű Tömegek regisztráltak az utolsó pillanatban a névjegyzékbe
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 11:11
A határidő lejártának napján még csaknem 3700-an kérték felvételüket a külképviseleti névjegyzékbe, és mintegy 14 ezren jelentkeztek át egy másik magyarországi településre az április 12-i országgyűlési választásra – derül ki a Nemzeti Választási Iroda (NVI) péntek reggeli adataiból.
Közérdekű Fidesz-többséget mért a Nézőpont, de nem lesz kétharmad
Privátbankár.hu | 2026. április 3. 10:45
Nagy valószínűséggel állítható, hogy a Fidesz-KDNP a következő országgyűlésben is megszerzi a mandátumok abszolút többségét, várhatóan 199-ből 109-et, és így Orbán Viktor marad Magyarország miniszterelnöke a 2026-os választás után is. A Tisza Pártnak Hadházy Ákossal együtt 81, a Mi Hazánknak pedig 8 képviselője lehet. A 199. mandátum a roma nemzetiségi listához kerülhet – írja a Nézőpont Intézet. 
Közérdekű Utolsó figyelmeztetés a külföldön szavazóknak
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 15:29
Csütörtök délután 4 óráig lehet kérni a külképviseleti névjegyzékbe vételt, valamint az átjelentkezéssel szavazást a választási eljárásról szóló törvény szerint az országgyűlési választásra.
Közérdekű Kiderült, mi aggasztja leginkább a magyarokat
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 12:35
Magyarország gazdasági, politikai helyzete miatt aggódnak leginkább a magyarok. A nemzetközi politikai bizonytalanság, beleértve a háborús konfliktusokat is, a legfontosabb problémák között szerepel – derül ki az Önkéntes Pénztárak Országos Szövetsége (ÖPOSZ) által készíttetett új, országos reprezentatív kutatásból.
Közérdekű Nincs túlélője a Krím félszigeten történt repülőgép-balesetnek
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 12:15
29 ember vesztette életét, a gép roncsain nem találtak külső sérüléseket.
Közérdekű Új kutatás érkezett, a kémbotrányokból a Tisza Párt jöhetett ki jobban
Privátbankár.hu | 2026. április 1. 09:50
A pártválasztók körében16 százalékpontra nőtt a Tisza Párt előnye a 21 Kutatóközpont március végi felmérése szerint. Ez az intézet eddigi kutatásait figyelve rekordmértékű vezetésnek számít.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG