Ahogy arról már korábban írtunk, a Deák Ferenc tér és Újpest-Központ között nem járt a metró, mivel egy kutya tévedt a 3-as metró alagútjába. A BKK Facebook oldala szerint azóta a munkatársaknak, valamint a gazdának, a rendőrségnek és az állatvédőknek végül sikerült befognia Husit:
|
| Husi, a kajla metrószabotőr. Forrás: BKK |
Így a metró újra a teljes vonalon közlekedik.
Minden ötödik magyarnak egy hónapra, vagy még kevesebb időre elegendő tartaléka van – derül ki a Provident Pénzügyi Zrt. legújabb reprezentatív felméréséből.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




