Lement Áder János államfő húsvéti köszöntője, melynek a veleje ez a rész volt:
„Korlátok közé szorított húsvét közeleg. De életet mentünk, ha húsvétkor is betartjuk a korlátozásokat, ha biztonságos távolságot tartunk egymástól, még azoktól is, akiktől ünnep idején ez különösen nehéz. Életet mentünk, ha türelmesek vagyunk.”
Tehát Áder is arra kérte a magyarokat, hogy most maradjanak otthon. A teljes köszöntő:
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




