Tizenöten sérültek meg könnyebben egy balesetben a 42-es főúton, amikor kedd reggel egy kisbusz kamionnal ütközött - közölte Demeter Erika, a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
A sérülteket a mentők kórházba vitték, a helyszínelés és a műszaki mentés idején félpályás útlezárás van érvényben.
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




