1p
Ami a hőmérsékletet illeti, nem lehet okunk panaszra, de minden nap kell záporokra, zivatarokra készülnünk.
Látogatók a Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda medencéjében. MTI Fotó: Balogh Zoltán

Ma gyakran erősen megnövekszik a felhőzet, és sokfelé kell számítani záporok, zivatarok kialakulására, valamint továbbra is előfordulhat helyenként felhőszakadás, jégeső.  De az ország nagy részén hosszabb-rövidebb időszakokra kisüt a nap. Délután 24-30 fok lesz.

Az Időkép.hu előrejelzése szerint hétfőn még többfelé várható eső, zápor, zivatar. Feltámad az északi-északkeleti szél, nyugaton és északkeleten erős lökések is lehetnek. A legmagasabb hőmérséklet 24 és 30 fok között várható.

Kedden már országszerte több órára kisüt a nap, az időnként megnövekvő gomolyfelhőkből helyenként még előfordulhat egy-egy zápor, esetleg zivatar. Sokfelé erős lesz az északi szél. Hajnalban 15-20, délután 26-31 fok lesz.

Szerdán és csütörtökön a napos-gomolyfelhős időben elszórtan fordulhatnak elő záporok, zivatarok. Továbbra is élénk, szerdán többfelé még erős lesz az északias szél. Enyhe hajnalokra, délutánonként 27-32 fokra van kilátás.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Magyar Péter vagy Orbán Viktor? Megvan, ezúttal kinek a javára billent a mérleg
Privátbankár.hu | 2025. december 17. 08:20
Új közvélemény-kutatás adatai érkeztek. 
Közérdekű Tavasztól még jobban felpezsdül a Budapest-Peking vonal
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 11:45
Szijjártó Péter bejelentése szerint az Air China tavasztól a jelenlegi heti négy helyett naponta indít járatot Budapest és Peking között.
Közérdekű Magyar halottja is van az ausztrál terrortámadásnak
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 10:40
Összesen 15 ember vesztette életét a vasárnapi merényletben.
Közérdekű Tartja az előnyét a Tisza a Fidesz előtt
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 10:00
Az IDEA Intézet december elején lezárt, országos reprezentatív felmérése szerint december elején továbbra is a felnőttek bő harmada szavazott volna a Tisza Pártra egy „most vasárnap” sorra kerülő parlamenti választáson, miközben a Fidesz-KDNP-t több mint egynegyedük támogatta volna.
Közérdekű Síelni menne? Ennyiért köthet most biztosítást
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 09:45
Az idei szezonban naponta és személyenként átlagosan 870 forint körül alakul a síbiztosítás díja, ami mintegy 3 százalékkal haladja majd meg az előző szezon 845 forintos átlagát – jelzi előre az Insura.hu az aktuális utasbiztosítási módozatok és az eddigi, előzetesen megkötött szerződések ismeretében.
Közérdekű Orbán Viktor átülhet az államfői székbe?
Privátbankár.hu | 2025. december 11. 14:54
A választás utánra készül a miniszterelnök. 
Közérdekű Kormányinfó: egyelőre nincs írásos megállapodás az amerikai pénzügyi védőpajzsról
Privátbankár.hu | 2025. december 10. 10:53
Voltaképpen ezt mondta Gulyás Gergely kancelláriaminiszter a szerda reggeli Kormányinfón. 
Közérdekű Erősödik a Fidesz? Ennek a felmérésnek Orbán Viktor örülhetett
Privátbankár.hu | 2025. december 4. 19:39
Megjelent a Závecz legújabb közvélemény-kutatásának eredménye. 
Közérdekű Ki nevet a végén? Itt a legújabb felmérés a Fidesz és a Tisza közti harcról
Privátbankár.hu | 2025. december 3. 12:55
Így áll a küzdelem a választók kegyeiért.
Közérdekű Térképünkön megnézheti a Tisza Párt jelöltjeit
Privátbankár.hu | 2025. december 3. 12:40
Nézegesse velünk a jelölteket.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG