1p

A Tisza Párt sokat ígér a nyugdíjasoknak - mi lenne ebből megvalósítható?
Mekkora lesz várhatóan a novemberi nyugdíjkorrekció?

Nyugdíjszerviz élőben Karácsony Mihállyal és Malicskó Gáborral
Vegyen részt és kérdezze Ön is a szakértőket!

2025. április 11. 16:30

A részvétel ingyenes, regisztráljon itt!

Rövid időre hatósági zár alá került a Nyugati tér környéke.
MTI Fotó: Kallos Bea

Egy időre lezárták a hatóságok a Teréz körutat a Nyugati térnél egy csomag átvizsgálása miatt – jelezte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata. A közlemény szerint a Podmaniczky út és Váci út közötti szakaszt teljes szélességében lezárták, a csomag átvizsgálását a Készenléti Rendőrség tűzszerészei vizsgálták. Utóbb kiderült: üres volt a bőrönd.

A Budapesti Közlekedési Központ tájékoztatása szerint a lezárás ideje alatt nem közlekedik a 4-es és a 6-os villamos a Jászai Mari tér és az Oktogon között, a pályaudvarhoz a 91-es, a 191-es és a 291-es autóbusszal lehet eljutni, a 9-es busz a Bogdáni út felé nem érinti a Nyugati pályaudvart.

A BKK legfrissebb információi szerint fél négy körül feloldották a hatósági zárat a Nagykörúton, így minden érintett járat az eredeti menetrend szerint közlekedik.

Változik a BKV menetrendje az ünnepek alatt - erre figyelj majd!

A BKK tájékoztatása szerint 22-én és 23-án már a tanítási szünetben érvényes menetrend lesz érvényben, December 24-én pedig a járatok a megszokottak szerint... További részletek >>>

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Nem állnak meg az élelmiszereknél, más termékeknél is jöhet az árrésstop
Privátbankár.hu | 2025. április 11. 08:48
Orbán Viktor miniszterelnök az állami médiának beszélt az inflációs helyzetről.
Közérdekű Hosszú hétvégék 2026-ban: itt vannak a pontos dátumok
Privátbankár.hu | 2025. április 9. 11:36
Összesen négy darab négynapos és három darab háromnapos hosszú hétvégével számolhatnak a munkavállalók.
Közérdekű Váltás jöhet a TikTokon, sokakkal kibabráltak
Buksza blog | 2025. április 8. 12:55
A közösségi oldalak haul videókkal foglalkozó influenszerei, akik frissen beszerzett árukról, főként ruhákról és kiegészítőkről számolnak be keresik a válaszokat a vámok okozta áremelkedésekre.
Közérdekű Ausztriába menne? Káosz lehet a határon
Privátbankár.hu | 2025. április 5. 10:38
Számos határátkelőhelyet lezártak, a megmaradtakon torlódásra is számítani kell.
Közérdekű Nagy Márton a mobilszolgáltatókkal egyeztetett
Privátbankár.hu | 2025. április 2. 10:35
Árkorlátozás jöhet.
Közérdekű Matolcsy Györgyék építkezései előtt kormányrendeletek simították az utat
Privátbankár.hu | 2025. április 2. 10:14
A jegybank Szabadság téri székházának felújítását is nemzetgazdasági szempontból kiemelt jelentőségű beruházássá minősítették. 
Közérdekű Rekordok árnyékában
Privátbankár.hu | 2025. április 1. 12:45
A nemzetközi teniszvilág figyelme Miamira irányult vasárnap, mert Novak Djokovicnak esélye nyílt megszereznie a századik ATP tornagyőzelmét. Egy csúcsot azonban már azzal felállított, hogy a mestertornák legidősebb döntőse lett. Budapesten is jubileumra készültek a tenisz szerelmeseinek 25. alkalommal megrendezett Csók Tenisz! csapatversenyén.
Közérdekű Hiányoznak a bambínók
Privátbankár.hu | 2025. április 1. 11:58
Európa az Atlanti-óceántól az Urálig, az Északi-sarkkörtől a Földközi-tengerig népességének fogyásával küzd. A zsugorodásban élen járó országok közül Olaszország riasztó adatokat produkál.
Közérdekű NGM: Kezd visszaállni a lakosság bizalma
Privátbankár.hu | 2025. március 31. 09:18
Januárban 10,4 százalékkal nőtt a bruttó átlagkereset, a reálbér 17 hónapja emelkedik, hívta fel a figyelmet a tárca.
Közérdekű Matolcsy György megszólalt a százmilliárdos botrány ügyében, szerinte minden rendben
Privátbankár.hu | 2025. március 31. 08:56
Matolcsy György szerint súlyos hibákat tartalmaz az ÁSZ jelentése, az alapítványi vagyont nem érte kár.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG