Itt van minden, amit az Otthon Start programról tudni kell, mielőtt belevágna

Szeptembertől indul az Otthon Start Program, amely akár 50 millió forintos, fix 3 százalékos, államilag támogatott kamatozású hitellel segíti a lakást vásárlókat, építőket – családi állapottól és gyermekszámtól függetlenül, gyermekvállalási kötelezettség nélkül. Összeszedtük a legfontosabb tudnivalókat az igénylés feltételeiről.
Itt van minden, amit az Otthon Start  programról tudni kell, mielőtt  belevágna
1p

Változó hazai szabályozás: mit vár el az Ön cégétől a hatóság?
Sokakat érint - jöjjön el!

Klasszis Talks & Wine - Fenntarthatóság 2025 ősz

2025. szeptember 17.

Részletek itt >

Október utolsó hétvégéje jön, hajnalban már fagyhat, de napközben igazi őszi időre készülhetünk.

Ma hosszabb-rövidebb napos időszakokra mindenhol számíthatunk, erősebben felhős tájak a nyugati és délkeleti országrészben lehetnek, de csak a nyugati határszélen fordulhat elő késő délután este néhol gyenge eső.  Az északi szelet csak helyenként kísérheti egy-egy élénk lökés. A legmagasabb hőmérséklet 9 és 13 fok között alakul - írja az Időkép.hu.

Kép forrása: Privátbankár

Pénteken a hajnali pára- és ködfoltok feloszlása után az ország nagy részén sok napsütésre van kilátás, csapadék nem várható, és a légmozgás sem lesz jelentős. Hajnalban -3, +4, délután 10-14 fok várható.

Szombatra élénk, erős északnyugati széllel egy hidegfront érkezik, sok csapadékra nem kell számítani, a változóan napos-felhős időben csak elszórtan alakulhat ki egy-egy gyenge zápor. Az enyhébb hajnalt követően napközben 11-16 fokra számíthatunk.

Vasárnap a változóan napos-felhős időben csapadék nem várható, majd hétfőn szórványosan alakulhat ki eső, zápor. A vasárnap lesz szelesebb. Délutánonként 9 és 14 fok között alakul a hőmérséklet, nyugaton, délnyugaton lesz enyhébb az idő.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Itt egy adat, amit látva Magyar Péter dörzsölheti a tenyerét
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 11. 09:22
Jelentős a Tisza előnye egy friss közvélemény-kutatás szerint.
Közérdekű Kiderült, hogyan alakul az üzemanyag ára
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 8. 12:37
Kedden nem változik érdemben sem a benzin, sem a dízel ára. 
Közérdekű Itt az adóhatóság bejelentése: mindenkit érint
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 8. 08:24
Szinte minden adóügy intézhető online, és valamennyi személyes információ lekérdezhető az adószámlától a foglalkoztatási adatokon keresztül a bevallásokig, digitálisan a NAV Ügyfélportálról (ÜPO) – hívta fel a figyelmet hétfői közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
Közérdekű Elhunyt a negyedik Orbán-kormány egyik minisztere
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 5. 18:16
Életének 76. évében meghalt Kásler Miklós Széchenyi-díjas egyetemi tanár.
Közérdekű Nyugdíjasoknak szóló akciókra biztatja a boltokat Nagy Márton
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 5. 10:58
A Közgazdász Vándorgyűlésen Nagy Márton arról is beszélt, hogy az üzemanyagok jövedékiadó-emelését fél évvel elhalasztaná a kormány. A boltokat nyugdíjas akciókra biztatja a miniszter.
Közérdekű Nem csak a Karmelitában fordult meg a Kínai Kommunista Párt titkára
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 4. 19:29
A magyar titkosszolgálattal is tárgyalhatott. 
Közérdekű Kényelmi díj nélkül lehet autópálya-matricát venni
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 2. 13:35
Az elektronikus vásárláskor eddig felszámított kényelmi díj szeptembertől megszűnt.
Közérdekű Itt az új felmérés: ennyivel vezet a Tisza a Fidesz előtt
Privátbankár.hu | 2025. szeptember 1. 12:19
Augusztusban hibahatáron belül változtak a pártok közti erőviszonyok.
Közérdekű Meglepően csökkentené a személyi jövedelemadót Magyar Péter pártja
Privátbankár.hu | 2025. augusztus 29. 17:15
A Tisza Párt költségvetési- és adópolitikai munkacsoportja kidolgozta adópolitikai javaslatait, közölte a párt vezetője pénteken Facebook oldalán.
Közérdekű Magyar Péter visszavág: nem lesz szja-emelés
Privátbankár.hu | 2025. augusztus 26. 11:13
A pártelnök megcáfolta a megjelent sajtóhíreket.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG