2p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Szerdára ónos eső és havazás veszélye miatt adott ki elsőfokú figyelmeztetéseket néhány megyére és a fővárosra az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Ónos eső és havazás

Az OMSZ azt írja: az éjszaka folyamán az északi megyékben átmeneti jelleggel gyenge ónos eső, a nyugati határ közelében néhol ónos szitálás lehet. Az ónos eső veszélye miatt Budapestre és Pest megyére, továbbá Komárom-Esztergom és Nógrád megyére adtak ki elsőfokú (citromsárga) figyelmeztetést.

Kitértek arra is, hogy szerdán az Északi-középhegység északi és nyugati részein, illetve a Dunántúl északkeleti régióiban - legfőképp Nógrád és Heves megyében, Pest megye északi részén (kiemelten a Dunakanyar területén) valamint Komárom megyében - a kezdeti havas esőt havazás váltja fel, ezeken a területeken nagyjából 5 centiméter hó hullhat. A havazás miatt Budapestre és Pest, Heves, Komárom-Esztergom és Nógrád megyére adtak ki szintén elsőfokú figyelmeztetést.

A hegyekben 20 centis hó is lehet

Hozzátették továbbá, hogy napközben a csapadékzóna leginkább a dunántúli körzeteket érinti, majd estig a Tisza vonaláig halad jellemzően eső formájában. A Dunántúl délnyugati részén 15 milliméternyi csapadék várható.

Korábban a meteorológiai szolgálat Facebook-oldalán azt írta: a szerdán kezdődő havazással a hegyekben már komolyabb hótakaró is kialakulhat. Csütörtök késő estig az Északi-középhegységben akár 15-20 centiméter hó is eshet.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Akkora a baj, hogy már délután be kell avatkozni Pakson
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 14. 16:26
Várhatóan még péntek késő délután megkezdődik a két, nyolcvan méter hosszúságú bárka irányított süllyesztése.
Közérdekű Már a NER is segít Pakson: Szijj László cége válaszolt Magyar Péter felszólítására
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 14. 13:30
Két azonnali intézkedéssel segíti a paksi felkészülést a Duna Aszfalt.
Közérdekű Még kevesen tudják, hogy kicsoda az új államfő
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 14. 09:35
Baka András támogatottsági adatai jobbak, mint elődjéi, Sulyok Tamáséi bármikor is voltak egy felmérés szerint.
Közérdekű Akkora a baj, hogy azonnal hatmilliárdot kap Gajdos László minisztériuma
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 12. 17:10
Az  aszály és vízhiány ellen sürgősen védekezni kell. 
Közérdekű Kész tervek vannak – Így akadályozná meg a kormány az atomerőmű leállítását Pakson – FRISSÍTVE
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 12. 15:33
Készenlétbe helyeznek két nyolcvan méter hosszú bárkát is. 
Közérdekű Vitézy Dávid népszerűbb Magyar Péternél?
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 12. 10:58
Az Europion kutatása szerint 60 százalék fölötti a kormánypárt támogatottsága.
Közérdekű A nap képe: így ünnepelték a tiszás képviselők az új államfőt
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 11. 16:57
Baka András lett Magyarország új köztársasági elnöke.  
Közérdekű Ruff Bálinték feljelentést tettek Orbán Viktor videói miatt – Kaminski Fanny is érintett
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 11. 12:28
Átvizsgálta a Miniszterelnökség a korábbi kormányfő közösségi médiás költéseit.
Közérdekű Baka András már hivatalosan is elnök-jelölt
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 10:59
Kedden szavazhatnak róla az Országgyűlésben.
Közérdekű Nagyon jó hír jött Pakssal kapcsolatban
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 10. 09:40
Estétől a Paksi Atomerőmű második blokkjának 3-as turbinája is termelni fog – közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebookon.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG