74 éves korában elhunyt Keleti György volt honvédelmi miniszter - írja az atv.hu a gyászoló család tájékoztatása alapján.
1977-től a Honvédelmi Minisztériumban dolgozott, 1988-ban ezredes, majd 1989-től a HM szóvivője lett.
1992-ben leszerelt, politikusként folytatta karrierjét, még ugyanebben az évben belépett az MSZP-be. 1994 és 1998 között a Horn-kormány honvédelmi minisztere volt - írja a portál.
Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




