1p
Ezt az országos tisztifőorvos jelentette be. Magyarországon továbbra sem regisztráltak koronavírusos megbetegedést.
Illusztráció. (Fotó: Budapest Airport)

Mérik az új koronavírus olaszországi terjedése miatt az onnan közvetlenül érkező utasok testhőmérsékletét a budapesti és a debreceni repülőtéren - közölte az országos tisztifőorvos hétfőn Budapesten, sajtótájékoztatón.

Müller Cecília a koronavírus-fertőzés elleni védekezés érdekében létrehozott operatív törzs ülését követően hangsúlyozta: Magyarországon továbbra sem regisztráltak koronavírus-fertőzött beteget.

Ugyanakkor az észak-olaszországi járvány miatt új eljárásrendet alakítanak ki az Egészségügyi Világszervezet (WHO) és az európai járványügyi központ (ECDC) ajánlásai alapján, annak érdekében, hogy megőrizzék Magyarország vírusmentességét - tette hozzá.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű A rekord, amit még most sem tudtak elvenni Gyurcsány Ferenctől
Privátbankár.hu | 2026. május 17. 16:18
Nem sikerült a rekorddöntés a tárcák terén.
Közérdekű Munkajogász: jogszerű Havasi Bertalan kirúgása
Privátbankár.hu | 2026. május 17. 14:21
A Telexnek nyilatkozott, egy egyelőre nem nevesített szakember.
Közérdekű Friss: változik a Tisza Párt vezetése, újabb nő került helyzetbe
Privátbankár.hu | 2026. május 17. 11:13
Az európai politizálást érinti Magyar Péter legfrissebb bejelentése.
Közérdekű Arany és márvány mindenütt – meghökkentő Magyar Péter új bejegyzése
Privátbankár.hu | 2026. május 17. 10:12
Csúszásmentes márványlapok, aranyozott plafon, mindez a Kúria megújuló épületében. Luxust kiáltott az új kormányfő.
Közérdekű Hivatalos lett: itt a papír Havasi Bertalan sorsáról
Privátbankár.hu | 2026. május 17. 08:37
A szombati szóváltásnak ez lett az eredménye.
Közérdekű Mi már tudjuk, hogy nem jövő héten szeretne tankolni
Privátbankár.hu | 2026. május 16. 14:22
Különösen a gázolaj piaci ára emelkedhet jelentősen, ha kifogy a hazai stratégiai készlet – hívja fel a figyelmet a legfrissebb Mfor Üzemanyagár-figyelő.
Közérdekű Átvizsgálják a Budai Várnegyed szerződéseit
Privátbankár.hu | 2026. május 15. 11:05
Magyar Péter miniszterelnök bejelentette, hogy a Karmelitában hosszabb időre biztosítják a látogatásokat, Rogán Antal egykori minisztériumát azonban csak ezen a hétvégén lehet megnézni, mert oda a Szociális és Családügyi Minisztérium munkatársai fognak beköltözni.
Közérdekű Ezt mondta Orbán Anita az orosz nagykövetnek
Privátbankár.hu | 2026. május 14. 13:46
Szűk fél óráig tartózkodott a bekéretett orosz nagykövet a Külügyminisztériumban.
Közérdekű Ezt gondolják a magyar választók a közjogi méltóságok lemondásáról a Republikon mérése szerint
Privátbankár.hu | 2026. május 14. 11:35
Egy hónappal ezelőtt az urnákhoz vonultak a magyar választók és rekordrészvétel mellett történelmi felhatalmazást adtak a Tisza Pártnak. Május 12-ével hivatalosan is leköszönt az Orbán-kormány, és a magyar politika, a választókat is beleértve igyekszik feldolgozni ezt a hatalmas változást.
Közérdekű Ez Önt is érintheti: figyelmeztetést küldött a NAV
Privátbankár.hu | 2026. május 14. 09:04
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) idén is több mint 5,6 millió adózónak készített szja-bevallási tervezetet, közülük több mint 300 ezer adózó adataiban talált valamilyen pontatlanságot vagy ellentmondást, amit javítani kell. Ők mindannyian értesítést kaptak a hivataltól a teendőikről – hívta fel a figyelmet csütörtöki közleményében az adóhivatal.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG