Nem közlekedik a 2-es metró az Örs vezér tere és a Deák Ferenc tér között - írja a Budapesti Közlekedési Központ Facebook oldalán péntek reggel. A biztosítóberendezés hibásodott meg, a kimaradó szakaszon pótlóbuszok szállítják az utasokat. Valószínűleg sokan el fognak késni emiatt munkából és iskolából.
Megjavult:
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




