|
| Fővám téri állomás. MTI Fotó: Máthé Zoltán |
Frissítés: A Budapest Közlekedési Központ Facebook-oldalán nem sokkal 16 óra előtt az közölte, hogy a metró újra a teljes vonalon jár.
Korábban autóbuszos pótlást kellett elrendelni, mert meghibásodott a hírközlő rendszer.
Az első vezetőfülke nélkül közlekedő szerelvény januárban állt forgalomba >>>>
Az iparban a legnagyobb az optimizmus.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




