15 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 4746 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.
Az elhunytak száma változatlanul 605 fő, 3527-en pedig már meggyógyultak.
Az aktív fertőzöttek száma 614 fő.
Az aktív fertőzöttek 30%-a, az elhunytak 60%-a, a gyógyultak 44%-a budapesti. 62 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 5-en vannak lélegeztetőgépen.
Javul a hangulat.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




