1p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

Egy munkásokat szállító busz borult az oldalára.
MTI Fotó: Donka Ferenc

Hárman-négyen súlyosan, huszonnyolcan könnyebben megsérültek a Tótkomlós és Kaszaper közötti buszbalesetben péntek reggel - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Baráth Ilona, a Békés megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta, hogy halálos áldozata nincs a balesetnek, amely a munkásszállító buszt érte. Egy embert a tűzoltók és a mentők a busz alól szabadítottak ki, sérülésének foka még nem ismert. Több település tűzoltói mentik az utasokat - közölte.

Szegedről és Nagyszénásról elindult a daru, hogy felállítsák az oldalára borult buszt. A rendőrség lezárta az érintett útszakaszt, a baleset helyszínét Mezőkovácsháza és Kardoskút felé lehet elkerülni - közölték a police.hu oldalon.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű A benzinre ársapka kerülhet, von der Leyen meg levelet kap – Orbán Viktor jelentkezett
Privátbankár.hu | 2026. március 9. 11:41
Egy biztos: energetikai tanácskozás után rendkívüli kormányülés is lesz ma.
Közérdekű Hamarosan: Orbán Viktor bejelentése az olajárak robbanása után
Privátbankár.hu | 2026. március 9. 09:26
Újra összehívta tanácsát a kormányfő a kőolajnál látottak miatt.
Közérdekű Futószalagon gördülnek ki a háborús zónából a magyar járatok
Privátbankár.hu | 2026. március 9. 08:28
Egyre több külföldön rekedt magyar térhet haza.
Közérdekű Az ukrán nagykövetség az orosz kézjegyet látja a Magyarországon elfogott pénzszállítók ügyében
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 19:25
Túszejtés és vagyon eltulajdonítása miatt büntetőeljárás indult Ukrajnában a Magyarországon elfogott ukrán pénzszállítók ügyében.
Közérdekű Videón az ukrán pénzszállítók elfogása, a kormány posztolta ki
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 17:35
A Terrorelhárítási Központ felvételén a teljes rajtaütés megtekinthető.
Közérdekű Ukrán bankárok jönnek Magyarországra, hogy tisztázzák a lefoglalt pénzszállítók ügyét
Privátbankár.hu | 2026. március 6. 13:32
Budapestre utaznak az Oschadbank (ukrán állami takarékbank) lefoglalt járművei és pénzszállítói ügyében a pénzintézet munkatársai. 
Közérdekű Így térhetnek haza a háborús zónában rekedt magyarok: Szijjártó Péter bejelentést tett
Privátbankár.hu | 2026. március 5. 11:16
Hozzávetőleges menetrend készült a mentesítő repülőjáratokról, itt van, honnan és mikor indulhatnak a gépek.
Közérdekű Csendben rombol: egyre több magyart érint a fel nem ismert cukorbetegség
Privátbankár.hu | 2026. március 3. 11:23
Az összes hazai haláleset 2,4 százalékát a cukorbetegség okozza.
Közérdekű Kiderült, kik vezetik a Tisza Párt listáját
Privátbankár.hu | 2026. március 3. 09:12
Magyar Péter elárulta az első öt nevet.
Közérdekű Ami a profiknak munka, másoknak szenvedélyes szórakozás
Privátbankár.hu | 2026. március 2. 19:12
A hivatásos  teniszezők életét a versengés, az eredmények hajszolása jellemzi. A profi teniszezők valóságáról tett őszinte vallomást legutóbb a Dubajban játszó Daniil Medvedev, csatlakozva többek között Iga Swiatek, Carlos Alkaraz és Novak Djokovic korábbi véleményéhez. Mindannyian arra panaszkodtak, hogy az ATP pontok gyűjtési kényszere miatt évente negyven héten kell játszaniuk, utazva versenyről versenyre, ami a játékosok túlterheléséhez, gyakori sérülésekhez vezet. 
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG