|
| A járványügyi zárlatot jelző tábla a makói kórház bejáratán 2017. március 6-án. (Kép forrása: MTI Fotó, Kelemen Zoltán Gergely) |
Ezzel február vége óta országosan 41 embert tartanak számon kanyarógyanús tünetekkel. A központ főigazgató-főorvosa, Oroszi Beatrix elmondása szerint valamennyi új esetet Csongrád megyéből jelentették, tényleges megbetegedést 13 embernél igazoltak a laboratóriumi vizsgálatok.
A Romániából induló kanyarójárványról korábban már rengeteget írtunk, cikkeinket a témában itt olvashatod a Privátbankár.hu-n.>>>
A Tisza képviselői benyújtották a közmédia teljes átalakítására vonatkozó törvényjavaslatukat.

A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast
Így néz ki a kormány célkeresztjébe került bizalmi vagyonkezelői piac





