2p

Egyik EP-képviselőjéről azt mondta: totálisan alkalmatlan.

Újabb hangfelvételek kerültek ki Vogel Evelin gyűjteményéből, Magyar Péter ezúttal a Tisza Párt EP-képviselőiről beszél, erről a 444.hu írt. 

Vogel és Magyar az első hangfelvételen egy taxiban beszélgetnek, Magyar a Tisza Párt EP-képviselőit agyhalottnak nevezte. „Mondtam nekik délután, hogy senki nem nyilatkozik. No fucking way, senki rajtam kívül.” 

Mégis azt látta, hogy az egyik jelöltje nyilatkozik. 

„És kirohantam és elkezdtem kiabálni, »nekiabálj velem«, mi a faszt ne (...) leírom neki magyarul, értem, hogy Soros ügynök, és nem tud magyarul. Mondom, tudsz olvasni? Akkor mi a büdös faszomat csináltál?” – mondta Magyar, aki szerint leírta Signalon, hogy senki nem nyilatkozik. „Tehát csak ártani tudtok. És ott van az egész balos sajtó.”

Kemény szavak
Kemény szavak
Fotó: Magyar Péter Facebook oldala


A másik hangfelvételen Magyar azt mondja: „Van egy EP-képviselőm, aki mondjuk totál alkalmatlan politikusnak.” Vogel kérdésére megmondja, hogy Weisz Viktorról van szó, aki „fotósnak egész jó”. 

Magyar arról is beszél, hogy egyik EP-képviselője sem szimpatikus számára. Arra a kérdésre, hogy miért őket választották, ezt mondta: „Mert ők voltak a legjobbak. Nem volt ilyen opciónk, egy napunk volt, hogy eldöntsük a többi közül.” 

Magyar szerint ez a legjobb állás a világon, keresnek 10 milliót havonta, miközben semmit nem tettek hozzá a kampányhoz. Szerinte alkalmatlanok, beszélni sem tudnak.

„Totál antitalentum politikailag mindegyik, és én csinálok mindegyikből EP-képviselőt. Ilyen technokraták, ilyen izék.”

A Tisza Párt közleményben reagált az újabb hangfelvételre. „Ahelyett, hogy az ország irányításával törődne, inkább illegálisan megszerzett, összevágott és manipulált felvételekkel próbálja elterelni a figyelmet az ország valós állapotáról” – írták, hozzátéve: ezzel csak újabb bűncselekményeket követnek el.”

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű Tavasztól még jobban felpezsdül a Budapest-Peking vonal
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 11:45
Szijjártó Péter bejelentése szerint az Air China tavasztól a jelenlegi heti négy helyett naponta indít járatot Budapest és Peking között.
Közérdekű Magyar halottja is van az ausztrál terrortámadásnak
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 10:40
Összesen 15 ember vesztette életét a vasárnapi merényletben.
Közérdekű Tartja az előnyét a Tisza a Fidesz előtt
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 10:00
Az IDEA Intézet december elején lezárt, országos reprezentatív felmérése szerint december elején továbbra is a felnőttek bő harmada szavazott volna a Tisza Pártra egy „most vasárnap” sorra kerülő parlamenti választáson, miközben a Fidesz-KDNP-t több mint egynegyedük támogatta volna.
Közérdekű Síelni menne? Ennyiért köthet most biztosítást
Privátbankár.hu | 2025. december 15. 09:45
Az idei szezonban naponta és személyenként átlagosan 870 forint körül alakul a síbiztosítás díja, ami mintegy 3 százalékkal haladja majd meg az előző szezon 845 forintos átlagát – jelzi előre az Insura.hu az aktuális utasbiztosítási módozatok és az eddigi, előzetesen megkötött szerződések ismeretében.
Közérdekű Orbán Viktor átülhet az államfői székbe?
Privátbankár.hu | 2025. december 11. 14:54
A választás utánra készül a miniszterelnök. 
Közérdekű Kormányinfó: egyelőre nincs írásos megállapodás az amerikai pénzügyi védőpajzsról
Privátbankár.hu | 2025. december 10. 10:53
Voltaképpen ezt mondta Gulyás Gergely kancelláriaminiszter a szerda reggeli Kormányinfón. 
Közérdekű Erősödik a Fidesz? Ennek a felmérésnek Orbán Viktor örülhetett
Privátbankár.hu | 2025. december 4. 19:39
Megjelent a Závecz legújabb közvélemény-kutatásának eredménye. 
Közérdekű Ki nevet a végén? Itt a legújabb felmérés a Fidesz és a Tisza közti harcról
Privátbankár.hu | 2025. december 3. 12:55
Így áll a küzdelem a választók kegyeiért.
Közérdekű Térképünkön megnézheti a Tisza Párt jelöltjeit
Privátbankár.hu | 2025. december 3. 12:40
Nézegesse velünk a jelölteket.
Közérdekű Eltörlik az ingyenes parkolást Budapesten a két ünnep között
Privátbankár.hu | 2025. december 2. 11:00
A két ünnep közötti munkanapokon is fizetős lesz a közterületi parkolás.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG