Az M1 arról számolt be, hogy az állatról horgászoknak sikerült felvételt készíteniük, amikor a Holt-Tiszában úszott. A felvétel hitelességét a Hortobágyi Nemzeti Park munkatársa is megerősítette.
Monoki Ákos, a nemzeti park igazgatóságának tájegységi vezetője elmondta: szombaton kaptak állampolgári bejelentést arról, hogy Szolnok belterületén láttak egy barna medvét. Az állat Heves megye irányából érkezett, mozgását azóta követték, de este elvesztették a nyomát.
Enyhe, vegyes indexmozgással indult a kereskedés szerdán a New York-i tőzsdén.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




