2p

Mi vár a magyar befektetőkre ősszel?

Mit jelentenek az adózási és szabályozási változások a befektetők számára?
Merre tart az állampapírpiac?
Hogyan érdemes gondolkodni a hosszú távú megtakarításokról és az ingatlanbefektetésekről?

Klasszis Befektetői Klub
2026. szeptember 24., Budapest

Foglalja le helyét most >>

Szeszélyesen indul a hét.
Molinót feszít ki egy ipari alpinista a március 15-i ünnepi műsor előkészületei során a Magyar Nemzeti Múzeum oszlopaira 2017. március 14-én. MTI Fotó: Szalai Eszter

Ma az ország keleti felén lesz több felhő, elszórtan kisebb eső, zápor előfordulhat. Ugyanakkor a Dunántúlon napos idő várható. Délutántól nyugat felől növekszik meg a felhőzet, és estétől többfelé eső, záporok alakulhatnak ki. Főként a Dunántúlon lehet erős a déli-délnyugati szél. Északon, északkeleten 10-13, máshol 14-20 fok lesz.

Az Időkép.hu előrejelzése szerint hétfőre virradóra többfelé eshet, majd napközben a változóan felhős-napos időben záporok, a keleti és déli tájakon zivatarok alakulhatnak ki, melyeket erős, viharos széllökés és apró szemű jég kísérhet. Hajnalban 6-11, délután 15-20 fokot mérhetünk.

Kedden feltámadó nyugati-északnyugati széllel, záporokkal hidegfront vonul át, délen, délnyugaton ismét kialakulhat zivatar. A hőmérséklet nem esik vissza jelentősen, délután 12-16 fok várható.

Szerdán a felhők lehetnek túlsúlyban, kisebb eső, zápor főként délen, délnyugaton lehet, ott egy-egy zivatar sem zárható ki. Élénk, északnyugaton erős lesz a nyugati-északnyugati szél. Délután 9-14 fok várható.

Csütörtökön több lesz a napsütés, a Dunántúlon feltámad a déli szél. 10-15 fok lehet.

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Közérdekű A nap képe: az áramhiány Budapest szíve közepébe is behatolt
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 15:15
Az ország egyik legfontosabb, szimbolikus helyszíne sem menekülhetett.
Közérdekű Kapitány István kimondta: ekkor kell az utolsó gépet is leállítani Pakson
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 13:33
A miniszter is ráerősített, hogy még vasárnap teljesen megszűnhet a villamosenergia-termelés Pakson.
Közérdekű Nyugtat a minisztérium – lesz mit inni ezután is
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 12:56
Nyilatkozatot adott a szaktárca illetékese az extrém helyzetben az ivóvízellátásról.
Közérdekű Magyar Péter: Egy teljes paksi blokk energiatermelését sikerült megspórolni
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 12:29
Vannak biztató fejlemények, de minden eddiginél keményebb napok jönnek az enregiakrízisben a kormányfő szerint.
Közérdekű Forsthoffer Ágnes megszólalt – mindenkit cselekvésre hívott
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 10:22
Rendkívüli időkben intézett beszédet minden magyarhoz.
Közérdekű Hivatalos: módosították a villamoshálózat lekapcsolási rendjét
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 09:01
Aki nem engedelmeskedik, azt egyszerűen levágják az elektromos hálózatról az ipari szereplők közül.
Közérdekű Itt a vége: teljesen leáll Paks, nincs tovább
Privátbankár.hu | 2026. augusztus 2. 08:27
44 éve nem volt példa ilyenre, de vasárnap megtörténik.
Közérdekű Magyar Péter bejelentette, hogy mikor állhat le teljesen Paks, összeül a Védelmi Munkacsoport
Privátbankár.hu | 2026. július 31. 16:49
Kedden vagy szerdán jöhet el az a pillanat, amikor a 4. blokk termelése is leáll a Duna alacsony vízszintje miatt.
Közérdekű Megszólalt Paks, a német helyzet sem kecsegtet semmi jóval
Privátbankár.hu | 2026. július 31. 14:10
A paksi atomerőmű jelenleg a névleges teljesítményének közel felén, 960 megawatton (MW) üzemel a Duna vízállásának alacsony szintje miatt – közölte az MVM Energetika Zrt. pénteken kora délután a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
Közérdekű Égett a Visegrádi-hegység egy része
Privátbankár.hu | 2026. július 31. 10:13
Tegnap késő délután kigyulladt a Visegrádi-hegység Sikárosi erdészház feletti része.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG