2p

Az elhunytak száma ezzel 20 főre nőtt, 40-en már meggyógyultak.

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 525-re nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt négy krónikus betegséggel küzdő idős beteg.

Mind a négy személy szív- és érrendszeri alapbetegségben szenvedett - közölte szerda reggel a Koronavírus Sajtóközpont.

Mint írják, a csoportos megbetegedések szakaszában vagyunk, amikor közösségben, személyes érintkezések útján terjed a fertőzés. Magyarországon is már bárhol és bárkiben jelen lehet a vírus. A beazonosított koronavírus-fertőzötteknél jóval nagyobb a tényleges vírushordozók száma, akik fertőzhetnek. A tömeges fertőzés lelassításához nagyon fontos, hogy az idősek, a diákok, a külföldről hazatérők, és aki teheti, az maradjon otthon, továbbá mindenki tartsa be az ajánlásokat és a kijárási korlátozásokat.

Mostantól már megyei bontásban is szerepel, hogy hivatalosan hány igazolt koronavírus-fertőzött van Magyarországon. Eszerint a legtöbb esetet Budapesten regisztrálták, összesen 232 igazolt fertőzöttet. Ezt követi Pest megye 98 beteggel. A legkevesebb fertőzött Heves és Békés megyében van, 3-3 fő.

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Megüzenték Trumpék: nem érdemes az oroszokkal bizniszelni
Privátbankár.hu | 2025. november 7. 11:20
Hatott az amerikai kommunikáció, a ciprusi központú Gunvor Group vissza is vonta az oroszországi cégre tett felvásárlási ajánlatát. 
Makro / Külgazdaság Trump nem állította meg a németeket, Merzék megtalálták az utat
Privátbankár.hu | 2025. november 7. 10:50
Az Egyesült Államokba irányuló kivitelt a vámok sem döngölték bele a földbe.
Makro / Külgazdaság Holnaptól horror jön a kutakon, érdemes még ma tankolni
Privátbankár.hu | 2025. november 7. 10:35
Mindkét üzemanyagtípus drágul holnaptól.
Makro / Külgazdaság Óriási bakot lőttek az elemzők a fontos kínai mutatóval kapcsolatban
Privátbankár.hu | 2025. november 7. 10:00
Kína február óta a legalacsonyabb külkereskedelmi többlettel zárt októberben, miután az export váratlanul visszaesett, az import viszont nőtt.
Makro / Külgazdaság Trump szerint India kihátrált Oroszország mögül, érdekes helyzetben lehet ma Orbán Viktor
Privátbankár.hu | 2025. november 7. 09:00
Az amerikai elnök szerint India nagyrészt leállította az orosz olaj vásárlását.
Makro / Külgazdaság Orbán Viktor: eredményeket kell elérnem Trumpnál
Privátbankár.hu | 2025. november 7. 08:45
A magyar miniszterelnök Kossuth Rádiónak adott interjúja Washingtonban sem maradhatott el.
Makro / Külgazdaság Történelmi bejelentés, ezt már biztosan eléri a magyar kormány Washingtonban
Privátbankár.hu | 2025. november 7. 07:54
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval – közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
Makro / Külgazdaság Az európai kiskereskedelem úgy csökkent, hogy mégis nőtt
Privátbankár.hu | 2025. november 6. 17:01
Az előző hónaphoz képest szeptemberben csökkent, éves összevetésben nőtt a kiskereskedelmi forgalom az euróövezetben.
Makro / Külgazdaság Kiderült, milyen üzleteket kötne Orbán Viktor Donald Trumppal?
Privátbankár.hu | 2025. november 6. 13:11
Amerikai rakétákat gyártanának Magyarországon?
Makro / Külgazdaság Már megint bezsákolt 108 milliárdot az Orbán-kormány
Privátbankár.hu | 2025. november 6. 12:44
És még többet is ajánlottak, de megint drágult a finanszírozás.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG