2p

Fenntarthatóság: trend, kötelezettség vagy üzleti csodafegyver?

Klasszis Talks&Wine – ahol a fenntarthatóság kézzel fogható üzleti értékké válik.

Jöjjön el, ne maradjon le a versenyben!
Február 26., Budapest - csoportos kedvezménnyel!

Részletek és jelentkezés >>

Pedig már elkezdtünk örülni. Különösebben hideg nem lesz, de szél és eső mindennap várható.
MTI Fotó: Szigetváry Zsolt

Vasárnapra délnyugat felől többfelé erősen megnövekszik a felhőzet, beborul az ég, keleten, északkeleten lehet még eleinte szakadozottabb a felhőzet – írja szokásos előrejelzésében az Időkép.

Napközben szórványosan, délutántól nyugat, délnyugat felől számíthatunk többfelé esőre, záporokra. A keleties irányú szél többfelé felélénkül. Hajnalban 4-9, a legmelegebb órákban pedig 17 és 21 fok között alakul a hőmérséklet.

A hét eleje sem lesz jobb

Hétfőn marad a borongós idő, többfelé esővel, záporokkal. Nagyobb mennyiségű csapadék délnyugaton, kevesebb keleten, délkeleten valószínű. Élénk, helyenként erős lökések kísérik a változó irányú szelet. A csapadékosabb tájakon 12-15 fok körül, máshol 16-22 fok között alakul a hőmérséklet.

Kedden átmenetileg nyugaton szakadozottabbá válhat a felhőzet, de még többfelé kell számítani esőre, záporra, délután helyenként zivatarra. Sokfelé élénk, a Dunántúlon erős lesz az északi, északkeleti szél. Az enyhe hajnalt követően, délután 16-21 fok közötti értékeket mérhetünk.

Szerdán is számítani kell még többfelé esőre, záporokra, esetleg egy-egy zivatarra. Szeles lesz az idő, a Dunántúlon gyakran lesznek viharos lökések is. A hőmérséklet 13-20 fok között alakul, nyugaton lesz hűvösebb.

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Nagy drágulás jöhet a benzinkutakon
Privátbankár.hu | 2026. február 21. 10:10
Nem kizárt, hogy 7-8 forinttal is emelkednek a hazai benzin- és gázolajárak – jelzi előre az Mfor Üzemanyagár-figyelő.
Makro / Külgazdaság Donald Trump nem adja fel: új vámot vezetett be
Privátbankár.hu | 2026. február 21. 08:22
Donald Trump amerikai elnök új, 10 százalékos globális vámot vezetett be a Legfelsőbb Bíróság által hatályon kívül helyezett vámok helyett.
Makro / Külgazdaság Ilyen is van: csökkentek a lakásárak, de sajnos nem nálunk
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 18:50
Közel négyéves csúcs után visszaesett az eladott új lakások száma az Egyesült Államokban decemberben.
Makro / Külgazdaság Ez lehet az év döntése: eltörölte a Legfelsőbb Bíróság Donald Trump vámjait
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 16:50
Az Egyesült Államok Legfelsőbb Bírósága pénteken eltörölte Donald Trump amerikai elnök kiterjedt vámprogramjának és vámintézkedéseinek jelentős részét.
Makro / Külgazdaság Búra derűt hozhat a friss ipari adat
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 16:28
Az Egyesült Államokban az ipari termelés éves alapon 2,3 százalékkal emelkedhetett januárban, ami felülmúlja az elemzői várakozásokat.
Makro / Külgazdaság Új ingatlannal gazdagodott tavaly Takács Péter és Rétvári Bence
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 15:45
Idén is bepillantottunk a belügyminiszter és csapatának a vagyonnyilatkozataiba.
Makro / Külgazdaság Hidegzuhany az Egyesült Államokban, nagyon lefékezett a növekedés
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 15:04
A vártnál jóval gyengébben teljesített az amerikai gazdaság tavaly év végén.
Makro / Külgazdaság Kezdődik? Szombattól drágul a tankolás
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 12:08
Itt van, mire számíthatunk a kutakon.
Makro / Külgazdaság Kemény üzenetet kapott a magyar kormány Horvátországból az orosz olaj ügyében
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 10:49
Szívesen szállítanak olajat, csak nem oroszt. A horvát miniszter szerint csak az ár miatt vonakodik a magyar kormány.
Makro / Külgazdaság Kellemetlenül meglepetés Lengyelországban
Privátbankár.hu | 2026. február 20. 10:18
A várt növekedés helyett visszaesés januárban az ipari termelésben, gyorsulva csökkennek a termelői árak.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG