A Koronavírus Sajtóközpont tájékoztatása szerint 2 újabb koronavírus-fertőzött halt meg Magyarországon: egy 65 és egy 75 éves magyar nő.
Ezzel egyidejűleg a gyógyultak számában is változás történt:7-ről 12-re emelkedett a számuk.
Vasárnap reggelre már 131 fertőzöttet azonosítottak Magyarországon.
Frissítés 11:35
Időközben újabb gyógyultakat engedtek ki a kórházból, számuk ezzel 16-re emelkedett.
Az egyik lap küldött kérdéseket számukra.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




