Szombattól újabb egy hétre meghosszabbítják a kijárási korlátozásokat, jövő héten szerdán a kormányülésen ismét felülvizsgálják a helyzetet, melyről csütörtökön fogják tájékoztatni a közvéleményt.
Az önkormányzatok szombaton 0 órától vasárnap éjfélig ismét megkapják azt a jogi lehetőséget, hogy saját maguk döntsenek a közterületek használati rendjéről - jelentette be Gulyás Gergely miniszterelnökséget vezető miniszter. A húsvéti tapasztalatok az önkormányzatok részéről pozitívak voltak, ezért döntöttek úgy, hogy ezt a jó gyakorlatot továbbra is folytatják.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




