Pósfai Gábor belügyminiszter felmentette a budapesti rendőr-főkapitányt, Terdik Tamást – áll a minisztérium közleményében. A felmentés már keddi, június 2-ai hatállyal megtörtént.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) vezetésével Baricska Norbert Tamás rendőrezredest bízta meg a belügyminiszter. Baricska június 3-a szerdától, tehát a mai napon veszi át a budapesti rendőrség irányítását.
Múlt héten számoltunk be arról, hogy Magyar Péter a Terrorelhárítási Központ főigazgatóját, Hajdu Jánost is felmentette.
Újraválasztották Orbán Viktort a Fidesz elnökének.

A magyar eszközök most immunisak a globális válságra – Klasszis Podcast
Uniós pénzek, hozamok és a hatékonyság csapdája – Klasszis Podcast





