Pósfai Gábor belügyminiszter felmentette a budapesti rendőr-főkapitányt, Terdik Tamást – áll a minisztérium közleményében. A felmentés már keddi, június 2-ai hatállyal megtörtént.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) vezetésével Baricska Norbert Tamás rendőrezredest bízta meg a belügyminiszter. Baricska június 3-a szerdától, tehát a mai napon veszi át a budapesti rendőrség irányítását.
Múlt héten számoltunk be arról, hogy Magyar Péter a Terrorelhárítási Központ főigazgatóját, Hajdu Jánost is felmentette.
Gyengült kedden a forint a főbb devizákkal szemben a kora reggeli jegyzéséhez képest a bankközi piacon.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




