2p

A kurrupciós ügy vádlottja bízik az üzleti sikerben.

Feladott egy álláshirdetést a Mimoscent Kft., szépségtanácsadót keresnek heti 40 órába, nettó 450 ezer forintért.

Budapest legújabb niche parfümériája várja szépségtanácsadók jelentkezését. Gyönyörű környezetben, exkluzív termékek között ritka munkalehetőséget kínálunk. Elvárás: legalább társalgási szintű angol nyelvtudás, fejlődésre és tanulásra való hajlandóság, kellemes megjelenés, megbízhatóság, kedvesség, parfümök iránti érdeklődés

– szól a Mimoscent Kft. ajánlata.

A luxusparfüméria Budapest belvárosában, a Váci utcáról nyíló Kristóf téren várja a vásárlóit.  A Mimoscent Kft.egyik tulajdonosa Schadl-Baranyai Helga, aki Schadl György felesége. Schadl György pedig a végrehajtók korrupcióval vádolt volt elnöke – írja a szintén a Klasszis Média Lapcsoporthoz tartozó mfor.hu.

Schadl-Baranyai Helga az ügy XVII. rendű vádlottja. Az ügyészség pénzmosással vádolja, amiért engedve férje kérésének egy széfben helyezett el több mint 100 millió forint értékű ékszert.

A Mimoscent Kft.-t idén augusztus 12-én jegyezték be, központja a Schadl házaspár többi cégének is bázisul szolgáló Városmajor utca, de van telephelye a már említett belvárosi Kristóf téren. Főtevékenysége az illatszer-kiskereskedelem, de foglalkozni szándékoznak még:

  • illatszer nagykereskedelemmel,
  • óra-, ékszer-kiskereskedelemmel,
  • és csomagküldő, internetes kiskereskedelemmel.

A cég honlapja és Facebook-oldala még nem aktív, de készül. Schadl-Baranyai Helga nem egyedül vágott bele a parfümériába, hanem Bihari Zsófia lett a társa. Őt jól ismeri, hiszen szintén végrehajtó, saját végrehajtói irodát is üzemeltet, de tulajdonos Schadl-Baranyai Helga végrehajtó irodájában is – írta az mfor.hu.

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Donald Trump nagyot üt Indián az iráni csapásokkal, de nem ezért tüntetnek
Bózsó Péter | 2026. március 2. 18:31
India számos részén tüntetésekre került sor, ahol az emberek gyászolták Ali Khamenei ajatollah, Irán legfelsőbb vezetőjének halálát, és elítélték a gyilkosságot. Delhiben is fokozták a biztonsági intézkedéseket, miközben az ország gazdasága felkészül a háború súlyos negatív hatásaira.
Makro / Külgazdaság Fájó áremelkedés jöhet a benzinkutaknál
Privátbankár.hu | 2026. március 2. 14:22
Az iráni háború miatt durván megugrottak az olajárak, ezt viszont hétfőn még nem reagálta le az üzemanyagpiac. Ugyanakkor szinte biztos, hogy hétközben akár nagyobb áremelkedés is jöhet a magyar piacon. Az, hogy a következő hetekben a helyzet tovább eszkalálódik-e, vagy elindul a békés megegyezés felé, egyelőre kérdéses, ettől ugyanis érdemben függ, hogy milyen mértékben és milyen tartósan drágul itthon a tankolás. Többek között erről is beszélt kollégánk, Király Béla a Trend FM hétfő délelőtti műsorában.
Makro / Külgazdaság Csak valamivel lettek optimistábbak a feldolgozóipari menedzserek
Privátbankár.hu | 2026. március 2. 09:00
Januárhoz képest mérsékelt bővülésről számolt be a megkérdezett száz beszerzési menedzser, noha a februári BMI így is ugyanakkora lett, mint az előző három évben.
Makro / Külgazdaság Nem örülhetünk: jóval kevesebb áru hagyta el Magyarországot
Privátbankár.hu | 2026. március 2. 08:36
Közel 10 százalékkal esett az export januárban, a termék-külkereskedelmi többlet pedig 12 millió euró volt úgy, hogy a behozatal 2,3 százalékkal lett magasabb az előző év azonos időszakiénál a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) adatai alapján.
Makro / Külgazdaság Nem fognak a szívükhöz kapni a vásárlók a Lidl, a Penny és az Aldi boltjaiban
Kollár Dóra | 2026. március 2. 05:57
Beköszöntött a stagnálás időszaka a diszkontokban.
Makro / Külgazdaság Vészhelyzet a Hormuzi-szorosban: találat ért egy hajót
Privátbankár.hu | 2026. március 1. 13:54
A híradások ellentmondóak, de az biztosnak látszik, hogy találat ért egy kereskedelmi olajtankert a Hormuzi-szorosban. 
Makro / Külgazdaság Újabb csapást szenvedett el a tengeren Oroszország
Privátbankár.hu | 2026. március 1. 11:07
Belgium lefoglalt egy olajszállító tartályhajót, az orosz „árnyékflotta” egy feltételezett tagját.
Makro / Külgazdaság Váratlan fordulat: mégis mi történt az Ausztriában dolgozó magyarokkal?
Kollár Dóra | 2026. március 1. 06:49
Nem sikerült elérni a 150 ezres szintet, több éves tendencia fordult meg 2026 januárjában.
Makro / Külgazdaság Örülhet Merz kancellár: pöttömnyi lett az infláció Németországban
Privátbankár.hu | 2026. február 27. 15:01
Februárban a vártnál kevésbé nőttek a fogyasztói árak Németországban a német szövetségi statisztikai hivatal, a Destatis pénteken publikált, előzetes adatokon alapuló jelentése szerint.
Makro / Külgazdaság Embereket küld Orbán Viktor a Barátság vezeték megrongálódott részéhez
Privátbankár.hu | 2026. február 27. 13:03
Szlovákiával közösen állít fel és küld Ukrajnába vizsgálóbizottságot a magyar kormány. Vajon beengedik őket?
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG