1p

Klasszis Egészséggazdaság és Longevity Konferencia 2026

A platform, ahol az egészségügyi ökoszisztéma kulcsszereplői – gyártók, szolgáltatók, biztosítók, döntéshozók – közösen gondolkodnak az iparág jövőjéről.

Vegyen részt Ön is!

Részletek >>

A mostani hétvégén sem unatkoztak a határvédők.
MTI Fotó: Varga György

Az Országos Rendőr-főkapitányság közlése szerint péntektől vasárnapig összesen 83 határsértőt tartóztattak fel az ország területén. Ebből pénteken 49, szombaton négy, vasárnap pedig 28 jogellenesen az ország területén tartózkodó külföldit tartóztattak fel, állítottak elő és kísértek vissza az ideiglenes biztonsági határzáron át. A román és ukrán határszakaszon két embert fogtak el.

Az elmúlt héten az ország területén 134 határsértőt tartóztattak föl, és kísértek vissza a rendőrök. A megelőző héten - október 23-ától 29-éig - ez a szám 164 volt. A román és ukrán határszakaszon húsz embert fogtak el az elmúlt héten - derül ki az összesítésből.

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Szerdától még drágább lesz a tankolás
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 12:04
Tovább nőnek a piaci árak, lassan literenként száz forintot lehet spórolni a védett áras gázolajjal.
Makro / Külgazdaság 2,3 millió magyar revolutos élete változik meg
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 11:41
Kell félteni az ingyenes átutalásokat? Fiókteleppel és „rendes” magyar bankszámlákkal újit a cég.
Makro / Külgazdaság Ön is szívhatja a fogát a Hormuzi-szoros lezárása miatt
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 11:22
A fontos szállítási útvonal lezárásának hatásait Magyarországon is érezni.
Makro / Külgazdaság Nagy változások jönnek a BUX indexben
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 10:56
Három részvény be, egy ki. Az MBH Banknak is nagy lépés ez.
Makro / Külgazdaság Kimerült a keret a Demján Sándor Programban
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 10:26
Gyorsan elkapkodták a legutóbbi keretbővítést is a cégek.
Makro / Külgazdaság Így készülhetünk az orosz gáz utáni időkre? Szépen összejöttek az állami tízmilliók
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 09:54
Már 70 milliárd felett jár a maximum tízmillió forintos felújítási programban igényelt támogatások összege.
Makro / Külgazdaság Nem lassul a hepatitis A-járvány, de jönnek az újabb vakcinák
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 09:21
Sokmilliós vakcinatendert írt ki a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) a hepatitis A vírus megfékezésére, pedig már tavaly is közel 70 millió forintot költöttek erre. 
Makro / Külgazdaság A magyar kormány most tényleg kihúzta a gyufát Brüsszelben – írja a Politico
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 09:03
A Politico forrásai szerint egyre dühösebbek és egyre keményebben fogalmaznak uniós körökben amiatt, hogy a magyar kormány továbbra is blokkol Ukrajna ügyében.
Makro / Külgazdaság Zsiday Viktor: Ebből komoly mélyrepülés lehet
Privátbankár.hu | 2026. március 17. 08:04
Ebből akár komoly válság is lehet a szakértő szerint, hosszan elnyúló hatásokkal.
Makro / Külgazdaság Meddig tarthatnak az árstopok?
Herman Bernadett | 2026. március 16. 19:23
Az infláció már alacsony, az árstopok kivezetése mégsincs napirenden, hiába panaszkodnak az érintett kereskedők, hogy fenntarthatatlan a helyzet – erről is beszélt a Trend FM hétfői adásában Herman Bernadett, a Privátbankár főmunkatársa. 
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG