Megvan a második gyógyultja a koronavírus-járványnak Magyarországon, jelentették be szűkszavúan a kormány korona-infós oldalán. Egy iráni állampolgár jött rendbe, már el is hagyhatta a kórházat.
A betegekre vonatkozó többi adatban annyi változás történt délelőtthöz képest, hogy néhány tízzel több mintavételről árulkodik a statisztika. Tehát továbbra is 39 fertőzöttről tudnak.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




