3p

Évek óta rendszeres tartalmaink egyike A hét videója, melyben az adott hét kiemelkedő történeseiről beszélnek kollégáink összefoglalva a legfontosabb tudnivalókat. Megmutatjuk Önöknek, mely videóinkat övezte a legnagyobb érdeklődés.

Hű olvasóink megszokhatták már, hogy ha péntek este, akkor elmaradhatatlan tartalom oldalunkon A hét videója. Mivel a 2022-es évet lapcsoportunknál akár az újítások évének is joggal nevezhetnénk, A hét videója is ráncfelvarráson esett át. Mostmár ugyanis nemcsak az adott témában jártas kollégánk foglalja össze a legfontosabbakat nézőinknek, hanem akár ketten is Izsó Márton kollégánk kamerája ülnek, de több alkalom is volt, amikor egy-egy külső helyszínen - vagy akár tankolás közben - születtek meg ezek a videós anyagok.

Mivel rendre igyekszünk az adott hét kiemelkedő történéseit feldolgozni ilyen formában, kíváncsiak voltunk arra, hogy melyek voltak a legnézettebb videóink, ami egyúttal azt is megmutatja, mi volt az a téma, ami önöket a legjobban érdekelte. Az eredmény még bennünket is meglepett, hiszen a jelek szerint mindent vittek a háborús tematikájú videós anyagaink, azok közül is azok, amelyeken Káncz Csaba geopolitikai szakértőnk készített. Mutatjuk is sorban!

A legnézettebb anyagunk rögtön a háború kitörését követő napon készült el, így annyira nem meglepő, hogy kiemelkedő érdeklődés övezte az alábbi anyagunkat:

A második legnézettebb anyagunk is Káncz Csaba nevéhez fűződik, ám ez még a háború kitörése előtt készült el egy hónappal. A nézettsége érthető, hiszen a szomszédunkban lévő országban zajló egyáltalán nem nyugtató eseményekről volt szó benne.

A dobogónk harmadik fokán megtörik a geopolitikai szakértőnk egyeduralma. A háború mellett az év második kiemelkedő témáját jelentették az ársapkák, különsen az üzemanyagok árára tett. Ezzel kapcsolatban már a nyári hónapokban nagy kérdés volt, meddig lehet fenntartani azt (ma már tudjuk, december elejéig). A témáról energetikai szakírónk, Király Béla készített egy videót, melyben közérthető módon foglalta össze, mit is kell tudni az ársapkáról és az üzemanyag-piacról:

Kiemelkedő esemény volt egész évben Orbán Viktor uniós csatározása, ezzel kapcsolatban április elején külpolitikai újságírónk, Wéber Balázs foglalta össze a hazai parlamenti választás után történteket. Emlékezhetünk: miután kiderült az újabb Fidesz-győzelem, Ursula von der Leyen egyből elindította a jogállamisági eljárást hazánkkal szemben.

A dobogó örödik fokára egy július végi anyagunk került, melyben Káncz Csaba Putyin Európát és Németországot érintő mestertervéről értekezett.

Az első tízbe egyébként befért még az összeomló forintról készült szeptemberi videónk, egy novemberi, melyben az állampapírokról és a pénzünkért kapott kamatokról esett szó, de a legfrissebb konvergenciaprogramot értékelő videónkat is nagy érdeklődés övezte.

 

A rovat támogatója a 4iG

LEGYEN ÖN IS ELŐFIZETŐNK!

Előfizetőink máshol nem olvasott, higgadt hangvételű, tárgyilagos és
magas szakmai színvonalú tartalomhoz jutnak hozzá havonta már 1490 forintért.
Korlátlan hozzáférést adunk az Mfor.hu és a Privátbankár.hu tartalmaihoz is, a Klub csomag pedig a hirdetés nélküli olvasási lehetőséget is tartalmazza.
Mi nap mint nap bizonyítani fogunk! Legyen Ön is előfizetőnk!

Makro / Külgazdaság Ukrajna nem kap magyar gázt – mégis, mi történt?
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 16:56
Szerda óta nincs gázszállítás Magyarország irányából Ukrajnába.
Makro / Külgazdaság Így alakulnak az árak a húsvét alatt a benzinkutakon
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 14:03
Így alakulnak az árak Nagypénteken a benzinkutakon.
Makro / Külgazdaság Megint bezsákolt 115 milliárdot a magyar kormány, de jóval többet is kaphatott volna
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 13:16
Rövid távra drágábban, hosszabb távra viszont olcsóbban hiteleznek a magyar államnak a befektetők az előző aukcióhoz képest.
Makro / Külgazdaság Csehországban is hozzányúlnak a benzinárhoz
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 13:03
Maximalizálják a nyereséget, a jövedéki adót pedig csökkentik – mire lesz elég?
Makro / Külgazdaság Leírta a rettegett szót a Bank of America
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 12:52
Az iráni háború miatt újra feljeslik a láthatáron a stagfláció réme.
Makro / Külgazdaság Gulyás Gergely: a közvélemény-kutatás mint szakma halott
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 12:42
Csütörtökön vélhetően az utolsó előtti Kormányinfó volt a választások előtt, amelyen természetesen szóba kerültek az elmúlt napok botrányai is. 
Makro / Külgazdaság Gazprom: újabb dróntámadás a Török Áramlat ellen
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 12:26
Meddig jöhet még az orosz gáz a vezetéken?
Makro / Külgazdaság Többen maradtak munka nélkül Ausztriában
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 11:57
Az egy évvel ezelőtti adatokhoz képest nőtt a munkanélküliség, pedig sokan lekerültek a listáról egy hónap alatt.
Makro / Külgazdaság A Publicus olyat mért, amit még eddig soha
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 08:57
Az új kutatásuk szerint már nemcsak többen szavaznának a Tiszára, de többen is gondolják, hogy Magyar Péter pártja nyerhet.
Makro / Külgazdaság Átvágnák a gordiuszi szorost az Öböl menti országok
Privátbankár.hu | 2026. április 2. 08:29
Támadt egy ötletük, hogyan kerüljék ki a könnyen lezárható átjárót.
hírlevél
Ingatlantájoló
Együttműködő partnerünk: 4iG