Kim Dzsong Un észak-koreai vezető új miniszterelnököt nevezett ki Kim Dok Hun személyében - jelentette pénteken a KCNA hivatalos hírügynökség.
Az új kinevezett, aki eddig a költségvetési bizottság elnöke volt az észak-koreai kommunista rezsim törvényhozásában, Kim Cse Rjongot váltja a kormány élén.
A cserére azt követően került sor, hogy csütörtökön közzétették a Koreai Munkapárt politikai bizottságának erre vonatkozó döntését. A testület ülésén személyesen Kim Dzsong Un elnökölt - tette hozzá a KCNA.
Cél az orosz erők elszigetelése.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




