A miniszterelnök Facebook-oldalán közzétett videóból kiderül: a kórház 3-as belgyógyászat kardiológiai részlegét ürítették ki. Itt 55 ágy van, abból tíz ágy a coronaria-őrző és öt ágyon alakítottak ki mélylélegeztetési lehetőséget. A János Kórházban jelenleg öt koronavírusos beteg fekszik, kettőt géppel lélegeztetnek, Orbán az ő kórtermüket is, mely eredetileg kardiológiai őrző volt, felkereste.
Orbán Viktor a Szent János Kórházba látogatott
Orbán Viktor csütörtökön a Szent János Kórházba látogatott el, ahol teljes védőfelszerelésben még egy koronavírusos beteggel is találkozott.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




