Huszonnégy óra alatt 201 ezer új fertőzöttet azonosítottak az országban, majdnem kétszer annyit, mint egy héttel korábban. A legtöbb fertőzöttet Tokióból, a szomszédos Kanagavából, valamint Oszaka, Nagoja és Fukuoka nagyobb városaiból jelentették.
A sajtóban idézett tisztviselők úgy vélik, hogy a járvány hetedik hulláma kezdődött meg az országban. Emiatt arra ösztönzik a lakosságot, hogy kérjék az emlékeztető oltást, és ne feledkezzenek meg a maszkviselésről, de hivatalosan még nem vezettek be új korlátozásokat. Japánban a járvány kezdete óta közel 11 millió ember fertőződött meg koronavírussal, és 31 800-an haltak meg. (MTI)
Az amerikai jegybank szerepét betöltő Fed-et 1987-2006 között irányító Alan Greenspan száz évig élt.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




