A denuklearizációs megbeszélésekért felelős, egyik legfontosabb észak-koreai politikus Pekingben szállt fel az Amerikába tartó gépre.
A Reuters értesülései szerint Jong Csol várhatóan Mike Pompeo külügyminiszterre találkozik pénteken, és a megbeszélés célja az lesz, hogy újabb találkozót beszéljenek meg Kim Dzsongun és Donald Trump között.
Még van lehetőség az ukrajnai háború diplomáciai eszközökkel történő rendezésére – jelentette ki Szergej Lavrov orosz külügyminiszter.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija




