Péntek este újabb koronavírus-fertőzött beteg halt meg Magyarországon - tudatta a Koronavírus Sajtóközpont. Egy 53 éves magyar férfi hunyt el, aki többszörös krónikus betegségben szenvedett. Ezzel négyre nőtt az elhunytak száma.
Korábban dél környékén két halottról számoltak be.
Jelenleg egyébként 85 azonosított fertőzött betegről lehet tudni, 7-en gyógyultak és már 4-en elhunytak. Karanténban 116-an vannak, a mintavételek száma pedig gyorsuló ütemben növekszik, mára 3007 tesztet végeztek.
Az egyik lap küldött kérdéseket számukra.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




