A tájékoztatás szerint a reaktor hajnali két órakor kapcsolódott a hálózatra és még ma eléri a névleges teljesítményt. Mind a javítás, mind az újraindítás a terv szerint haladt, így tartották a tervezett hatnapos határidőt is.
Az elmúlt héten a tervezett mértéket meghaladó szekunderköri víz szivárgását észlelték a szakemberek a 4-es blokkon. A reaktort a Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányítóval történt egyeztetés után, múlt pénteken hajnalban, tervezett és ellenőrzött módon állították le.
Cél az orosz erők elszigetelése.

Lerántotta a leplet: ezzel zsebelte be az idei díjakat az Erste profija
A magyar sztori jó és a forint erősődésén keresztül megfelelő dezinflációs folyamatok indultak el




